Звіт миколаївського коледжу бізнесу І права Вищого навчального закладу «Полтавський університет економіки І торгівлі». «Про стан роботи з фізичної культури та спорту за 2015-2016 навчальний рік»Скачати 35.92 Kb.
Дата конвертації07.06.2017
Розмір35.92 Kb.
ТипЗвіт
ОПИСОВИЙ ЗВІТ

Миколаївського коледжу бізнесу і права

Вищого навчального закладу « Полтавський університет економіки і торгівлі».

« Про стан роботи з фізичної культури та спорту за 2015-2016 навчальний рік»

І Організаційна робота ( де і коли були розглянуті питання про стан фізичної культури і спорту, рішення, стан їх виконання.)

На засіданні педагогічної ради на початку навчального року розглядалось питання: « Про стан і перспективи розвитку спортивно - масової та оздоровчої роботи у коледжі та впровадження інтерактивних технологій навчання на заняттях з фізичного виховання, були прийняті такі рішення:  1. Проводити постійну роботу зі студентами по залученню до спортивних секцій, заняттям спортом , вести роз’яснювальну роботу з метою збереження і зміцнення здоров’я, масового залучення студентів до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формуванням здорового способу життя».

  2. Впровадження інтерактивних технологій навчання на заняттях з фізичного виховання та заняттях з захисту Вітчизни.

ІІ Досвід навчальної та спортивно - оздоровчої роботи в начальному закладі.

На протязі навчального року викладачами циклової вивчався досвід роботи викладача вищої категорії Лапшинської Н.Й. по проведенню занять з спортивних ігор та впровадженню на заняттях бадмінтону, як засобу зацікавленості та оздоровлення студентів. Викладачем циклової комісії Безчасною І.Є підготовлений для проведення у лютому методичний семінар на тему: « Гімнастика Воробйова , методика виконання та загальний вплив на організм.» На протязі навчального року циклова комісія вивчає методичну проблему « Недотримання студентами систематичності та послідовності при виконанні завдань поставлених викладачем». На початку навчального року в групах нового набору обов’язково проводиться лекція а тему : « Фізична культура, як навчальна дисципліна у ВНЗ.»

Постійно на протязі навчального року викладачами фізичного виховання проводяться взаємовідвідування занять з фізичного виховання.

ІІІ Забезпечення фізкультурно – оздоровчої роботи зі студентами з ослабленим здоровям; спеціальна медична група.

На початку навчального року студентами були пред’явлені медичні довідки про стан здоров’я, згідно з якими була сформована група – спеціальна медична група . В спеціальній медичній групі 8 чоловік заняття проводяться два рази на тиждень по 45 хвилин, також вони пишуть реферати по захворюванням, допомагають викладачам проводити та організовувати змагання.ІУ Нові форми проведення спортивно- оздоровчої робти. Відродження народних традицій.

Традиційно на початку навчального року у нашому навчальному закладі проводиться « День здоров’я та спорту», для студентів нового набору, з виїздом до Парку « Перемоги», де проводяться різноманітні змагання, естафети між командами відділень . Після спортивних змагань проводиться конкурс художньої самодіяльності. Призери та переможці нагороджуються призерами та сувенірами.

В лютому місяці у коледжі традиційно проводиться спортивно – розважальний конкурс « Козацькі розваги». Заплановано у травні місяці провести спортивно – розважальне свято « Мій куратор і я всі ми дружня спортивна сім я».

У коледжі працює гурток « Атлет» під керівництвом викладача Сириці Д.В., який знаходиться у гуртожитку, цей гурток мають можливість відвідувати всі студенті нашого навчального закладу, особливо це важливо для студентів проживаючих у гуртожитку, які після занять проводять свій вільний час займаючись сортом.

На протязі навчального року у навчальному закладі проводиться Спартакіада коледжу з таких видів спорту , як баскетбол, волейбол, теніс, шахи та шашки , фут зал, змагання проводяться серед груп та відділень. Після проведення змагань із студентів які проявили себе, формуються збірні команди коледжу для участі у Спартакіаді ВНЗ серед навчальних закладів І –ІІ рівня акредитації. В цьому навчальному році команди вже прийняли участь у таких змаганнях як баскетбол, волейбол, зараз готовиться збірна команда по тенісу.

На протязі останніх років у навчальному закладі впроваджується система занять по інтересам, яка дає можливість студентам оволодіти більш досконало обраними видами спорту.

На заняттях з ритмічної гімнастики викладачем Безчасною І.Є. вдало поєднуються традиційні та танцювальні методи аеробіки, східні танці, пілатес, диско, фанк, егіпетський стиль, заняття відвідують не лише студента, а також і викладачі та працівники коледжу.

У. Стан та практичні заходи,щодо впровадження фізично – оздоровчої роботи серед мешканців гуртожитків.

З ціллю формування навичок здорового способу життя, розвитку фізичних якостей, зміцнення здоров’я, в гуртожитку працюють групи по інтересам ( теніс, шахи, шашки, « Атлет»), більша кількість студентів проживаючих у гуртожитку відвідують спортивні секції у коледжі, вихователем гуртожитку разом з викладачами фізичного виховання проводять бесіди по впровадженню здорового способу життя, шкоду паління та вживання спиртних напоїв, систематичні заняття фізичними вправами.З ціллю залучення студентів до занять спортом проводяться товариські турніри з волейболу з іншими навчальними закладами, викладачі навчального закладу відвідують секцію бадмінтону, ритмічної гімнастики та східного танцю подаючи, таким чином, приклад здорового способу життя студентам коледжу.

В.О.керівника фізичного виховання Безчасна І.Є.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал