Затверджен о наказ Львівського національного університету імені Івана ФранкаСторінка1/10
Дата конвертації05.02.2017
Розмір1 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


1.jpg

З А Т В Е Р Д Ж Е Н О
Наказ Львівського національного

університету імені Івана Франка

О-96 від 29.11.2013 рокуІ Н С Т Р У К Ц І Я

з діловодства у Львівському

національному університеті імені Івана Франка
І. Загальні положення

1.1. Інструкція з діловодства у Львівському національному університеті імені Івана Франка (далі - Інструкція) встановлює єдині вимоги документування управлінської інформації та організації роботи з документами у Львівському національному університеті імені Івана Франка (далі - Університет) незалежно від способу фіксації та відтворення інформації, яка міститься в документах, включаючи їх підготовку, реєстрацію, облік і контроль за виконанням.

1.2. Здійснення діловодства стосовно документів, що містять інформацію з обмеженим доступом, здійснення діловодства за запитами на інформацію за зверненнями громадян визначаються окремими нормативно-правовими актами.

1.3. Викладені в Інструкції правила і рекомендації щодо порядку здійснення діловодних процесів в Університеті розроблені відповідно до положень Конституції України та законів України, що встановлюють порядок організації та діяльності органів виконавчої влади, нормативно-правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України з питань здійснення контролю за виконанням документів, удосконалення організаційних структур, Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. № 1242, Інструкції з діловодства у Міністерстві освіти і науки України, затвердженої наказом №424 від 09.04.2013.

1.4. Відповідно до документообігу в Університеті застосовується децентралізована система реєстрації документів.

Застосування децентралізованої системи діловодства передбачає ведення поточного діловодства, формування і оперативне зберігання справ у межах кожного структурного підрозділу до передачі справ в архів Університету.

1.5. Відповідальність за організацію діловодства в Університеті покладається на ректора Університету.

1.6. Організація ведення діловодства в Університеті, відповідно до вимог державних стандартів та цієї Інструкції, покладається на Загальну канцелярію Університету (далі – Канцелярія).

1.7. Методичне керівництво здійснення контролю за строками виконання документів, що надходять від керівних державних органів, покладається на інспектора з контролю за виконанням документів.

1.8. Відповідальність за організацію діловодства в структурних підрозділах Університету, дотримання правил цієї Інструкції всіма працівниками структурних підрозділів, а також за збереження документів з моменту їх створення або надходження і до відправлення або передачі до архіву Університету покладається на керівників структурних підрозділів.

Ведення діловодства в структурному підрозділі покладається на одного або декількох працівників структурного підрозділу, відповідно до функціональних обов'язків.

Керівники структурних підрозділів повинні своєчасно інформувати Канцелярію Університету про зміну у персональному складі працівників, відповідальних за ведення діловодства в структурних підрозділах.

1.9. За зміст, якість підготовки та оформлення на належному рівні документів, що розробляються на виконання завдань, визначених у законах України, актах та дорученнях Президента України, актах Кабінету Міністрів України, наказах та листах Міністерства освіти і науки України, а також відповідей на запити і звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад, кореспонденцію Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України (далі - запити, звернення), погодження проектів нормативно-правових актів несуть відповідальність проректори Університету згідно своїх повноважень.

За зміст, якість підготовки та оформлення на належному рівні інших документів, а також організацію діловодства та зберігання документів у структурних підрозділах Університету відповідають їх керівники.

1.10. Основним завданням Канцелярії є встановлення в Університеті єдиного порядку документування управлінської інформації і роботи з документами із застосуванням сучасних автоматизованих систем, методичне керівництво і контроль за дотриманням установленого порядку роботи з документами в структурних підрозділах.

Загальна канцелярія Університету відповідно до покладених на неї завдань:

розробляє інструкцію Університету з діловодства та спільно з архівом зведену номенклатуру справ Університету;

здійснює реєстрацію та веде облік документів вхідної та вихідної кореспонденції;

здійснює реєстрацію наказів та розпоряджень;

організовує документообіг, формування справ, їх зберігання та підготовку до передачі до архівного підрозділу (далі – архів Університету);

забезпечує впровадження та контролює дотримання структурними підрозділами Університету вимог Інструкції та національних стандартів;

у межах компетенції вживає заходів до зменшення обсягу службового листування в Університеті;

проводить регулярно перевірку стану діловодства в структурних підрозділах Університету;

у межах компетенції здійснює контроль за своєчасним розглядом та проходженням документів Університету;

проводить аналіз інформації про документообіг, необхідної для прийняття управлінських рішень;

організовує збереження фонду документів Університету та користування ним;

1.11. Додержання вимог цієї Інструкції є обов'язковим для всіх працівників Університету .

1.12. При звільненні працівника, який виконує діловодні функції у структурному підрозділі, а також, у разі його відпустки чи відрядження, усі неоформлені службові документи за вказівкою керівника структурного підрозділу передаються особі, яка його заміщає.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал