Закону України «Про звернення громадян»Скачати 169.36 Kb.
Дата конвертації12.04.2017
Розмір169.36 Kb.
ТипЗакон
Довідкова інформація та статистичний звіт

про підсумки роботи із зверненнями громадян

у Департаменті охорони здоров’я

за 2013 рік
Відповідно до вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Департаменті охорони здоров’я проводиться організаційна робота щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення. Вживаються заходи щодо її покращення, ґрунтовного та всебічного розгляду питань, які порушуються громадянами перед органами виконавчої влади, усунення причин, що породжують звернення громадян.

Питання роботи із зверненнями громадян знаходиться на постійному контролі в керівництва Департаменту охорони здоров’я та підпорядкованих лікувальних закладах м. Києва.

Для забезпечення оперативного реагування на звернення громадян  в Департаменті охорони здоров’я працює в щоденному режимі «гаряча» телефонна лінія. Проводяться, згідно графіку, прямі телефонні «гарячі» лінії за участю керівництва Департаменту охорони здоров’я. Протягом 2013 року  на «гарячу» лінію поступило  624 звернень громадян, які були розглянуті та надано відповіді без порушення термінів.

За період 2013 року відділом документального та організаційного забезпечення Департаменту охорони здоров’я зареєстровано 4159 звернень громадян, з них: • письмових - 4051,

 • усних – 108;

 • колективних – 142,

 • повторних – 540 ,

 • поставлено на контроль – 2173

Результати розгляду :

 • задоволено – 212,

 • роз’яснено – 3727,

 • інше - 220

не підійшов термін виконання (на розгляді) – 128

У порівнянні з 2012 роком загальна кількість звернень громадян до Департаменту охорони здоров’я зменшилась на 130 звернень.

Протягом зазначеного періоду директором Департаменту охорони здоров’я взято під особистий контроль розгляд звернень і забезпечено першочерговий прийом з особистих питань жінок, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”, та інвалідів Великої Вітчизняної війни. Протягом 2013 року звернулося 7 багатодітних жінок, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”, та 58 інваліда Великої Вітчизняної війни.

Відповідно до затвердженого графіку керівництвом Департаменту охорони здоров’я проводяться особисті, виїзні прийоми громадян. За 2013 року директором Департаменту охорони здоров’я Мохорєвим В.А. та профільними заступниками директора Департаменту охорони здоров’я прийнято 108 громадян. За результатами розгляду звернень:

- задоволено – 13;

- роз’яснено - 89;

- не підійшов термін розгляду – 6
Департамент охорони здоров’я вважає здоров’я матері та дитини важливим фактором, який значною мірою впливає на соціальну стабільність.

Психологічна допомога матерям, які планують відмовитися від дітей, надається штатними психологами пологодопоміжних закладів та Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Зареєстрована кількість відмов від новонароджених дітей у пологодопоміжних закладах міста складає: 2007 рік –107 відмов, 2009 рік – 77 відмов, 2010 рік – 78 відмов, 2011рік – 59 відмов, 2012 рік – 52 відмови, за 9 місяців 2013 року – 43 відмови. Незважаючи на те, що кількість відмов від новонароджених дітей в місті за останні роки має тенденцію до зменшення, проблема зберігає соціальну актуальність і створення соціального центру матері та дитини у місті Києві на 15-20 місць з метою реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» є доцільним. На базі зазначеного закладу має бути відкрито відділення для жінок, які мають намір відмовитися від новонародженої дитини.

На виконання Указу Президента України «Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» розпорядженням голови Київської міської державної адміністрації від 04 липня 2012 року № 1151 «Про створення робочої групи з питання реалізації національного проекту «Нове життя» - нова якість охорони материнства та дитинства» у місті Києві» затверджена робоча група та план-графік відкриття перинатальних центрів у місті Києві.

10 лютого 2012 року відкрито перший у місті Києві та другий в Україні перинатальний центр на базі Київського міського пологвого будинку № 7, потужністю 170 ліжок (Перинатальний центр м. Києва).

Перинатальний центр м. Києва спеціалізується на наданні медичної допомоги вагітним із звичним невиношуванням вагітності, передчасними пологами та новонародженим з малою, в тому числі критичною (від 500 грам), масою тіла. У Перинатальному центрі м. Києва сконцентровано сучасне медичне обладнання та висококваліфікований медичний персонал, що значно поліпшує надання послуг вагітним та новонародженим.

У подальшому планується відкриття перинатальних центрів на базі Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини та на базі Київського міського пологового будинку № 5.

В усіх жіночих консультаціях працюють «Школи відповідального батьківства» з метою спільної підготовки майбутніх матерів та батьків на засадах впровадження сучасних підходів по догляду за новонародженою дитиною.

Освітня робота серед дітей та підлітків з питань відповідального батьківства проводиться також і Дружніми клініками для молоді. Ця робота включає популяризацію серед молоді здорового способу життя, індивідуальне консультування з питань репродуктивного, сексуального, соматичного, психічного здоров’я підлітків та молоді, профілактику підліткової та непланової вагітності серед молоді, тощо. На сьогодні в різних районах міста створено шість Клінік, дружніх до молоді.

Одним із важливих напрямків роботи дитячих лікувально-профілактичних закладів міста є своєчасне та якісне надання лікувально-профілактичної допомоги дітям-інвалідам.

За попередні роки показники загальної та первинної інвалідності у дітей до 18 років відносили м. Київ до регіонів України з низькими показниками.

І все ж абсолютна кількість дітей-інвалідів у 2012 році по місту у порівнянні з 2011 роком збільшилась з 8896 чоловік до 9126 (+2,5%), що пов’язано із збільшенням кількості дітей з уродженими аномаліями, деформаціями та хромосомними порушеннями, які складають більш ніж третину у структурі інвалідності.

У системі охорони здоров’я міста створена єдина мережа медико-соціальної реабілітації дітей з обмеженими можливостями за моделлю «Тандем-партнерство: дитина-сім’я-фахівець», до складу якої входять заклади амбулаторно-поліклінічного, стаціонарного, санаторно-курортного етапів лікування. Дітям-інвалідам надається медична допомога в дитячих поліклініках, профільних стаціонарах, дитячих профільних санаторіях, в Українському медичному центрі реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, у Міському медичному Центрі реабілітації дітей з порушеннями слуху та мовлення «СУВАГ».

У всіх медичних закладах, що надають медичну допомогу дитячому населенню, посилено контроль за веденням індивідуальних програм реабілітації дітей – інвалідів, затверджено склад комісій по проведенню профільних лікарсько-консультативних комісій по видачі медичних висновків дітям-інвалідам до 18 років та визначено порядок їх роботи. Здійснюється контроль за реалізацією індивідуальної програми реабілітації дитини-інваліда з відповідним аналізом ефективності її впровадження.

Забезпечено патронажі та фізичні заходи реабілітації вдома дітям-інвалідам з обмеженим пересуванням та прикутих до ліжка.

З метою виконання у повному обсязі соціальної ініціативи Президента України на 2013 рік щодо збільшення розміру надбавки на догляд за дитиною-інвалідом з виключно високою мірою втрати здоров’я (підгрупа «А») лікарсько-консультативними комісіями закладів охорони здоров’я завершено перегляд медичних справ дітей-інвалідів на предмет встановлення їм підгрупи «А».

Забезпечується реабілітація дітей з ураженням слухової функції в Міському медичному центрі реабілітації дітей з порушеннями слуху та мовлення «СУВАГ». Реабілітація складається з ранньої діагностики, своєчасного слухопротезування, сурдопедагогічних занять з реабілітації мовлення та слуху, розвитку інтелекту дитини. При слухопротезуванні дітей використовуються високоякісні слухові апарати ведучих світових фірм – виробників.

Продовжується скринінгова програма з раннього виявлення фенілкетонурії, гіпотиреозу, адреногенітального синдрому та муковісцидозу з метою своєчасного виявлення даної патології та попередження інвалідизації дітей.За кошти місцевого бюджету закуповуються продукти лікувального харчування для дітей-інвалідів, хворих на фенілкетонурію.

Затверджено розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 червня 2013 року № 997 «Про створення робочої групи з організації надання паліативної та хоспісної допомоги населенню міста Києва», яким передбачено створення належних умов обслуговування населення столиці, у тому числі дітей, які не можуть вести самостійний спосіб життя через тяжкі фізичні, розумові вади, тощо.

З метою удосконалення надання паліативної та хоспісної допомоги дитячому населенню міста відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я від 10.09.2013 № 501 «Про створення відділення паліативної та хоспісної допомоги дитячому населенню міста Києва» передбачено створення відділення паліативної та хоспісної допомоги дитячому населенню міста Києва в структурі Київської міської клінічної шкірно-венерологічної лікарні без права юридичної особи в межах статутної діяльності закладу.

Департаментом охорони здоров’я здійснюється інформування населення столиці про результати проведення роботи з удосконалення надання медичної допомоги жінкам та дітям.

Діти міста Києва забезпечуються санаторно-курортним лікуванням за бюджетні кошти в санаторіях системи Департаменту охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я України за наданою для міста Києва квотою.

У дитячих санаторіях Київського міського дитячого санаторно-курортного медичного об’єднання, до складу якого входить 12 санаторіїв 6 профілів загальною потужністю 1425 ліжок. З метою впровадження нових методів організації санаторного лікування дітей-інвалідів, у дитячих санаторіях відкрито 90 ліжок різного профілю для етапного лікування дітей-інвалідів у супроводі одного із батьків. Протягом 2013 року в санаторіях проліковано 12705 дітей. Із загальної кількості дітей диспансерної групи, які отримали санаторно - курортне лікування, діти пільгових категорій становлять 10128 (79,7%), в тому числі діти - інваліди - 776. У супроводі матері отримали санатрон-курортне лікування 257 дітей-інвалідів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2011 № 325 «Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення у Міжнародній клініці відновного лікування заходів з реабілітації дітей, хворих на дитячий церебральний параліч» (зі змінами від 30.01.2013) у 2013 році місту Києву виділено кількість путівок відповідно до визначеної Міністерством охорони здоров’я України квоти для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, в першу чергу для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених та багатодітних сімей. У 2013 році в Міжнародній клініці відновного лікування проліковано 30 дітей-інвалідів.

На сьогодні в місті функціонують шість «Дружніх клінік для молоді» (далі - ДКМ) в різних районах міста, які проводять інформаційно-просвітницьку та консультативну роботу серед молоді. Основними принципами роботи ДКМ є доступність, добровільність, доброзичливість, анонімність, конфіденційність.

19 закладів мають сертифікат «Лікарня доброзичлива до дитини».

Згідно із Законом України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та у місті Києві» План-схема госпітального округу м. Києва та плани перспективного розвитку закладів охорони здоров’я затверджені Київською міською державною адміністрацією.

Департаментом охорони здоров'я завершено проведення інвентаризації медичного обладнання у дитячих лікарнях та дитячих відділеннях лікувальних закладів.

У планах перспективного розвитку закладів охорони здоров’я визначені завдання зі створення у 2013 році багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування з відділеннями екстреної (невідкладної) медичної допомоги.

На сьогодні визначено та затверджено Київською міською державною адміністрацією перелік медичних закладів для створення лікарень інтенсивного лікування, в тому числі для дітей на базі Київських міських дитячих клінічних лікарень №№ 1, 2.


В 2013 році впроваджувався пілотний проект щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб хворих на гіпертонічну хворобу (далі – пілотний проект).

На 2013 рік з державного бюджету місцевому бюджету міста Києва виділено субвенцію на відшкодування лікарських засобів для осіб з гіпертонічною хворобою в загальній сумі 11721,6 тис. грн.

Станом на 31 грудня 2013 року за даними реєстрів, наданих суб'єктами господарювання фармацевтичного ринку м. Києва, відшкодування становить 81,8% від виділених коштів (9593,2 тис. грн. з 11721,6 тис. грн.) та відшкодовано 366560 рецептів на антигіпертензивні засоби, задіяні в пілотному проекті.

Понад 300 тис хворих на гіпертонічну хворобу отримали антигіпертензивні засоби в рамках пілотного проекту, що становить 65,4 % від диспансерної групи хворих з гіпертонічною хворобою.

Для зручності киян в отриманні антигіпертензивних засобів з відшкодуванням вартості в м. Києві працюють 606 аптек понад 90 суб'єктів господарювання фармацевтичного ринку м. Києва. Активно реєстри на відшкодування здають 57 суб'єктів господарювання.

В м. Києві організовано проведення планового обстеження працівників в організованих колективах, що розташовані на адміністративних територіях районів з метою виявлення осіб з підвищеним артеріальним тиском.

Для відвідувачів закладів охорони здоров'я створено пункти вимірювання артеріального тиску в холах закладів охорони здоров'я з консультуванням та виписуванням рецептів на антигіпертензивні засоби.
За період 2013 року фахівцями стоматологічних ортопедичних відділень амбулаторно-поліклінічних закладів управлінь охорони здоров’я районних в місті Києві державних адміністрацій, стоматологічних поліклінік, підпорядкованих ТМО «Стоматологія» у місті Києві, надано ортопедичну стоматологічну допомогу на пільгових умовах – безоплатно 1404 громадянам пільгової категорії, з них: інвалідам Великої Вітчизняної війни - 561 особі, учасникам бойових дій – 530 особам, учасникам Великої Вітчизняної війни – 933 особам. Окрім того, забезпечено ортопедичною стоматологічною допомогою на безоплатній основі 11534 пенсіонерів та ветеранів праці, 275 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 3 багатодітних матерів. Так, у липні 2013 року фахівцями Стоматологічної поліклініки Дарницького району м. Києва було проведено зубопротезування на безоплатній основі пенсіонеру, ветерану праці Кудляку Михайлу Назаровичу, 1938 року народження, який проживає в м. Києві по вул. Григоренка, буд. 38, кв. 13.

Протягом 2013 року у порівнянні з 2012 роком значно скоротилася кількість звернень громадян щодо проведення пільгового слухопротезування. Це пов’язано з тим, що на виконання пункту 1.1 розділу ХХІV «Кращі можливості для інвалідів та інших незахищених верств населення» Міської цільової програми «Здоров’я киян» на 2012-2016 роки Департаментом охорони здоров’я у ІV кварталі 2012 року закуплено 1331 слуховий апарат. У 2012 році на обліку ММЦПСМ «СУВАГ» перебувало 1287 інвалідів. ММЦПСМ «СУВАГ» у першу чергу забезпечує пільговими слуховими апаратами інвалідів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1301 від 03.12.2009 «Про затвердження порядку забезпечення інвалідів і дітей – інвалідів технічними та іншими засобами».

На сьогодні особам, які перебувають на обліку в Міському медичному центрі проблем слуху та мовлення «СУВАГ» (далі – ММЦПСМ «СУВАГ»), видано 1323 слухових апарати. Тобто безкоштовними слуховими апаратами забезпечено всіх інвалідів.

На виконання заходів Міської цільової програми «Здоров’я киян» на 2012-2016 роки Департаментом охорони здоров’я скеровано заявників до лікувально-профілактичних закладів системи Департаменту для отримання медичної допомоги, а саме проведення оперативних втручання: • з імплантації штучних колінних та кульшових суглобів згідно з реєстром хворих, які потребують зазначеного лікування до міських клінічних лікарень м.Києва: - Онищенко Н.М. (вдова військовослужбовця), Петренко Ю.В. (ЧАЕС), Сєдой О.М. (ЧАЕС), Зозуля Л.Ф. (ветеран бойових дій), Дмітрієнко Л.В. (жертва нациських переслідувань, сім’я ВВВ, інвалід ВВВ), Семенькова І.Д. (учасник ВВВ).

 • з імплантацією штучного кришталика ока до Київської міської клінічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» Петруня В.Ф. (ЧАЕС), Гуменюк О.Ф. (учасник ВВВ), Вязовський О.А. (дитина війни), Скоблік П.А. (учасник бойових дій).

У 2013 році виконувались заходи міської цільової програми “Здоров'я киян” на 2012 - 2016 роки, затвердженої рішенням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Програма) від 15 березня 2012 №208/7545 (зі змінами).

На 2013 рік Департаменту, для виконання заходів Програми, передбачено коштів на суму 157 197,5 тис. грн., в тому числі:

- 47 105,8 тис. грн. - на погашення заборгованості за 2012 рік;

- 110 091,7 тис. грн. - на виконання заходів у 2013 році.

За результатами проведених процедур закупівель по Програмі укладено 76 договорів про закупівлю товарів за державні кошти.

Обсяги видатків розподілені за нижче вказаними розділами програми:

1. “Репродуктивне здоров’я населення (охорона материнства та дитинства)”.

Передбачено на рік 2 238,0 тис. грн., в тому числі:

- 1 208,1 тис. грн. - на погашення заборгованості за 2012 рік;

- 1 029,9 тис. грн. - на виконання заходів у 2013 році. З них використано 1 024,7 тис. грн. на закупівлю: фосфоліпідної фракції з легенів свині (куросурфу), імуноглобуліну анти-D людини.

2. “Зменшення поширеності інфекційних хвороб”. • Передбачено на рік 871,2 тис. грн., в тому числі:

- 483,8 тис. грн. - на погашення заборгованості за 2012 рік;

- 387,4 тис. грн. - на виконання заходів у 2013 році. З них використано 252,8 тис. грн. на закупівлю вакцини для профілактики грипу.

3. “Охорона дитинства”.

Передбачено на рік 13 918,3 тис. грн., в тому числі:

- 2 188,5 тис. грн. - на погашення заборгованості за 2012 рік;

- 11 729,8 тис. грн. - на виконання заходів у 2012 році. З них використано 11 726,2 тис. грн. на закупівлю: продуктів лікувального харчування для дітей та вагітних, хворих на фенілкетонурію, ліків для лікування у дітей епілепсії, ліків для дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит, дитячий церебральний параліч та розлади спектру аутизму.

4. “Боротьба з хворобами крові, кровотворної та лімфоїдної тканин”.

Передбачено на рік 15 261,6 тис. грн., в тому числі:

- 1 967,8 тис. грн. - на погашення заборгованості за 2012 рік;

- 13 293,8 тис. грн. - на виконання заходів у 2013 році. З них використано 13 180,0 тис. грн. на закупівлю: лікарських засобів для лікування хворих на гемофілію, ліків для лікування онкогематологічних хворих.

5. “Профілактика та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань”.

Передбачено на рік 3 548,7 тис. грн., в тому числі:

- 587,2 тис. грн. - на погашення заборгованості за 2012 рік;

- 2 961,5 тис. грн. - на виконання заходів у 2013 році. З них використано 2 949,7 тис. грн. на закупівлю витратних матеріалів для проведення оперативних нейрохірургічних втручань.

6. “Ендокринні захворювання”.

Передбачено на рік 44 918,4 тис. грн., в тому числі:

- 13 613,2 тис. грн. - на погашення заборгованості за 2012 рік;

- 31 305,2 тис. грн. - на виконання заходів у 2013 році. З них використано 31 292,8 тис. грн. на закупівлю препаратів інсуліну.

7. “Нефрологія та замісна ниркова терапія”.

Передбачено на рік 61 196,0 тис. грн., в тому числі:

- 21 524,4 тис. грн. - на погашення заборгованості за 2012 рік;

- 39 671,6 тис. грн. - на виконання заходів у 2013 році. З них використано 39 665,6 тис. грн. на закупівлю: витратних матеріалів для перитонеального діалізу, витратних матеріалів для гемодіалізу, препаратів імуносупресивної терапії, препаратів еритропоетину.

8. “Впровадження інших сучасних технологій”.

Передбачено на рік 6 284,2 тис. грн., в тому числі:

- 298,2 тис. грн. - на погашення заборгованості за 2012 рік;

- 5 986,0 тис. грн. - на виконання заходів у 2013 році. З них використано 5 985,9 тис. грн. на закупівлю: ендопротезів суглобів і наборів інструментів для імплантації, витратних матеріалів для проведення оперативних втручань при катаракті та вітреоретинальній патології.

9. “Розвиток донорства та його компонентів”.

Передбачено на рік 3 316,1 тис. грн., в тому числі:

- 1 996,7 тис. грн. - на погашення заборгованості за 2012 рік;

- 1 319,4 тис. грн. - на виконання заходів у 2013 році. З них використано 1 318,0 тис. грн. на закупівлю витратних матеріалів для заготівлі донорської крові.

10. “Кращі можливості для інвалідів”.

Передбачено на рік 3 930,0 тис. грн., в тому числі:

- 2 802,3 тис. грн. - на погашення заборгованості за 2012 рік;

- 1 127,7 тис. грн. - на виконання заходів у 2013 році. З них використано 181,1 тис. грн. на закупівлю засобів догляду за стомою.

11. “Розвиток паліативної та хоспісної допомоги”.

Передбачено на рік 685,0 тис. грн., в тому числі:

- 33,9 тис. грн. - на погашення заборгованості за 2012 рік;

- 651,1 тис. грн. - на виконання заходів у 2013 році. З них використано 648,9 тис. грн. на закупівлю засобів догляду за важкохворими.

12. “Боротьба з захворюваннями на туберкульоз”.

Передбачено на рік 400,0 тис. грн., в тому числі:

- 271,6 тис. грн. - на погашення заборгованості за 2012 рік;

- 128,4 тис. грн. - на виконання заходів у 2013 році. З них використано 57,1 тис. грн. на закупівлю засобів дезінфекційних.

13. “Боротьба з онкологічними захворюваннями”.

Передбачено на виконання заходів у 2013 році 500,0 тис. грн. З них використано 498,6 тис. грн. на закупівлю ліків для лікування онкологічних хворих.

14. “Профілактика та лікування ВІЛ/СНІДу”.

Передбачено на погашення заборгованості за 2012 рік 130,0 тис. грн.

Відповідно до норм чинного законодавства, з метою забезпечення безперервності виконання заходів Програми в 2013 році, було укладено додаткові угоди до договорів про закупівлю товарів за державні кошти на суму, яка не перевищує 20% від суми договорів попереднього (2012) року, на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, на загальну суму – 11 925,8 тис. грн.

Також в 2013 році Департаментом було проведено 4 процедури конкурсних торгів на закупівлю витратних матеріалів та лікарських засобів за бюджетною програмою КПКВК 2311160 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії” на загальну суму 12 334,1 тис. грн. та за результатом їх проведення укладено 3 договори про закупівлю товарів за державні кошти на суму 12 330,7 тис. грн.

У 2013 році, на виконання рішення Київської міської ради від 17.02.2011 №9/5396 (зі змінами) щодо затвердження Міської цільової програми підготовки лікарських кадрів для закладів охорони здоров’я міста Києва на 2010-2017 роки, Департаментом було проведено процедуру закупівлі в одного учасника на надання послуг освітянських, інших, н. в. і. у. (послуг з навчання студентів для підготовки лікарських кадрів для закладів охорони здоров’я міста Києва) на загальну суму 1 056,1 тис. грн. для навчання протягом січня-червня 2013 р. 83 студентів та вересня-грудня 2013 р. 79 студентів в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця.

У звітному періоді Департаментом проведено 62 процедури конкурсних торгів, що становить 100 відсотків від загальної кількості запланованих процедур, з них:

- відкриті торги - 59 процедур;

- в одного учасника - 3 процедури.

В тому числі 11 процедур конкурсних торгів, що становить 18% від загальної кількості, відмінено.

Характерною особливістю використання державних коштів Департаментом є беззаперечне домінування процедури відкритих торгів.

З метою забезпечення відкритості та прозорості процедур закупівель та відповідно до Закону України “Про здійснення державних закупівель” Департамент оприлюднив 62 оголошення щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за допомогою інформаційних систем в мережі Інтернет та публікування в друкованих засобах, а саме:

- в інформаційному бюлетені “Вісник державних закупівель”, що видається Міністерством економічного розвитку і торгівлі України;

- на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;

- на сайті інформаційно-аналітичної системи “Закупівлі міста Києва”;

- на сайті Департаменту;

- у міжнародному бюлетені “Announcement of planned procurement” (коли очікувана вартість предмета закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів - 200 тис. євро; для послуг - 300 тис. євро; для робіт - 500 тис. євро).


Робота зі зверненнями громадян залишається пріоритетним напрямком у діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування громадян. Департаментом охорони здоров’я та керівництвом лікувальних закладів м. Києва вживаються заходи щодо поліпшення організації роботи зі зверненнями громадян, зокрема зменшення кількості звернень громадян до органів влади вищого рівня та повторних звернень, здійснення глибокого аналізу причин, що їх породжують.

Проводиться робота на місцях щодо роз’яснення громадянам порядку подання звернень та переорієнтації заявників на звернення безпосередньо за місцем проживання в частині питань, вирішення яких належить до компетенції лікувальних закладів та інших місцевих установ та організацій.Приділяється особлива увага щодо недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушенням строків, установлених законодавством, безпідставної передачі розгляду звернень іншим органам.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал