«Спорт, любов & сім’я» Опис проектуСкачати 69.75 Kb.
Дата конвертації07.06.2017
Розмір69.75 Kb.

«Спорт, любов & сім’я» http://skyslogan.ru/uploads/posts/2013-03/1362390489_family_sport.png
Опис проекту

1. Назва проекту: «Спорт, любов & сім’я»

2. Актуальності проекту полягає у необхідності формування в батьків позитивного відношення до спорту та активного відпочинку. Останнім часом зросла кількість випадків коли батьки прагнуть приділяти більше часу роботі, дбають про кар’єрний ріст, і в той же час забувають про дітей. За допомогою тренінгів на практиці навчимо батьків планувати свої вихідні, організовувати активний сімейний відпочинок, навчимо займатися найдоступнішими видами спорту. http://fotoham.ru/img/picture/jun/04/d429e1f0e75788f0cf3694c540d4dd45/mini_1.jpg

3. Цілі і завдання проекту:

1. Навчити батьків раціонально розподіляти свій час;

2. Повідомити батьків про різні способи проведення вільного часу з дітьми;

3. Сприяти покращенню відносин між батьками і дітьми за допомогою спорт;

4. Загострити увагу батьків на позитивних моментах виховання дитини, формах прояву любові до нього.

5. Популяризація здорового способу життя серед молоді;

6. Налагодження співпраці з іншими організаціями в контексті розв’язання проблем молоді.http://static6.depositphotos.com/1150740/637/v/170/depositphotos_6377989-father-of-a-family-playing-sports-with-children.jpg

4. Мета проекту:

дидактична: ознайомити батьків із різними доступними видами спорту, якими вони можуть займатися разом зі своїми дітьми;

розвиваюча: формувати інтерес до любові та форм її вияву у батьків;

виховна: виховувати любов до спорту, здорового способу життя, активного проведення вільного часу.

Завдання проекту:

1. Розробити сценарій тренінгового заняття для батьків загальноосвітніх шкіл на тему: «Спорт, любов & сім’я»;

2. Розробити сценарій спортивного свята «Мама, тато і я – спортивна сім’я»

3. Провести майстер-класи з батьками на яких їх будуть навчати займатися найдоступнішими видами спорту;

6. Анотація проекту з обґрунтуванням доцільності вирішення проблеми конкретними пропонованими авторами методами: Проект є інформаційним та виховним, надає можливість ефективно формувати серед батьків позитивне ставлення до спорту, здорового способу життя, дасть можливість батькам активно проводити вільний час з дітьми.

7. Термін формування та реалізації проекту:

5. Початок: 01.03.2016р.

6. Закінчення: 01.03. 2017р.

7. Цільова аудиторія: батьки школярі 4-11 класів ЗОШ Тернопільської області.


Хартія вільної людини

Проект присвячений четвертій новелі Української хартії вільної людини, яка називається “Любити”. У ній розглядається проблема зміни ставлення один до одного і любов як основа цього всього. Тому у своєму проекті ми хочемо надати батькам можливість зрозуміти та усвідомити чим є любов на сучасному етапі у різних своїх проявах, та як її розглядали автори Української хартії вільної людини.http://samopoznanie.ru/avatars/objects/3-95501_3_6.jpg?5f8201c7fdc6f3d6b86f26814d3ac4cd


Програма реалізації проектуДень 1

Любов виникає з любові: коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю”Григорій Сковорода

Тема: Спорт, любов & сім’я

Мета: повідомити батьків про різні способи проведення вільного часу з дітьми; загострити увагу батьків на позитивних моментах виховання дитини, формах прояву любові до нього.

Обладнання і матеріали: проектор, телевізор, роздатковий матеріал.

Хід бесідиВступне слово

Доброго дня, шановні батьки, колеги! Нехай цей сонячний день допоможе нам створити сприятливу атмосферу для бесіди. У кожного тут присутнього є різні долі, різні характери, різні погляди на життя, але є те, що об’єднує нас усіх – це наші діти. Один з відомих педагогів сказав, що діти – це наше майбутнє, правильне їх виховання – це наше щасливе майбутнє, погане виховання – це наші розчарування і сльози. Як і що потрібно зробити, щоб наші діти були щасливі, довіряли нам, ділилися своїми перемогами і невдачами, були відверті. Я пропоную Вам сьогодні поговорити про наші відносини з дітьми. Сьогоднішньою нашою темою є: «Спорт, любов & сім’я».Актуальність теми

Батьківська любов - це почуття, яке батьки вкладають у дитини протягом всього життя. Батьківська любов є головним засобом виховання любові у дітей до всього, що його оточує. У кожній сім'ї батьківська любов розуміється по-різному, як батьками, так і дітьми. Так давайте розберемося, якою має бути справжня батьківська любов?

В розумінні кожної людини слово «спорт» асоціюється зі змаганнями і виснажливими тренуваннями. Насправді цей термін має широке значення. Сучасний спорт підрозділяється на масовий, спорт вищих досягнень і професійний спорт.

Масовий спорт дає можливість мільйонам людей не тільки удосконалювати свої фізичні якості та рухові можливості, зміцнювати здоров'я і продовжувати творче довголіття, а й проводити батьками більше часу зі своїми дітьми, більше дізнатися про них, покращити взаємовідносини і спілкування.

Анкета для батьків:


 1. Як Ви проводите вихідні дні?http://www.beztryda.ru/surveys/clipboard.jpg

  1. Займаєтеся хатніми справами

  2. Активно проводите час з дітьми на свіжому повітрі

 2. Кому або чому Ви приділяєте увагу коли у Вас випадково з’явиться вільний час?

  1. Дітям

  2. Роботі

 3. Ви вважаєте себе зразком наслідування для ваших дітей?

  1. Так

  2. Ні

 4. Як часто Ви разом з дітьми активно проводите вільний час?

  1. Часто

  2. Рідко

 5. Чи Ви володієте інформацією як можна активно проводити вільний час з дітьми?

  1. Так

  2. Ні


Бесіда з батьками

Хотіли б Ви дізнатися більше про активне дозвілля разом зі своїми дітьми?

Обговорення відповідей батьків

Хто з присутніх систематично активно проводить час з дітьми?http://static.vmurmanske.ru/serverdata/events_info/2984/imgindex.jpg

Обговорення відповідей батьків

Якими видами спорту займаються Ваші діти?

Обговорення відповідей батьків

Якими видами спорту Ви б хотіли займатися зі своїми дітьми?

Обговорення відповідей батьків

Які у Вас існують перешкоди, для того щоб активно проводити час зі своїми дітьми?

Обговорення відповідей батьків

Які Ви знаєте доступні види спорту, для занять якими не потрібно великих матеріальних затрат?

Обговорення відповідей батьківДень 2

Проведення спортивного свята «Мама тато я – спортивна сім’я»Сценарій спортивного свята
 Місце проведення. Спортивний зал.
Змагання проводяться між командами «Ромашка» та «Дружба» . На свято запрошені учні початкових класів.Судді — запрошені вчителі. Розпочинається змагання знайомством команд з присутніми.
 
Гра проходить у вигляді естафет між командами «Ромашка» і «Дружба».
1 естафета. «Передача прапорців» 
В командах розподіляються на перший-другий. Перші номери розміщуються у дві колони поряд. Другі напроти них на відстані 20—25 метрів. Перші номери стартують, в них прапорці. За сигналом стартуючі біжать до других номерів своїх же команд, які у цей час стартують, і передають партнерам прапорці, а самі стають замикаючими в. колонах других номерів. Одержавши прапорці, другі номери біжать до перших номерів своїх команд, на старті передають їм прапорці і стають в кінці їхніх колон.
Команда, яка раніше закінчить таке переміщення номерів — перемагає.
2 естафета. «Естафета з обручами»
Дві команди за сигналом біжать до півфінішної прямої. Під час цього потрібно пролізти крізь обруч, а потім другий обруч підняти над головою, покласти на підлогу. Залишивши обручі, гравці повертаються на старт, минаючи обручі, що лежать на дорозі. Перемогу здобуває команда, гравець якої раніше буде на старті.
3 естафета. «Звивиста доріжка»
Перед учасниками розкладені прапорці на відстані 4—5 кроків один від одного. З кожної команди гравець веде м'яч ногою вздовж ряду прапорців, почергово огинаючи їх: один ліворуч, інший праворуч. На зворотному шляху гравець робить те саме. Якщо зіб'є прапорець, має покласти його на місце і продовжувати гру. Хто виконав швидше, той переможець.
4 естафета «Ну постривай»
Кожен з гравців повинен пронести м'яч, який зажатий між колінами, підстрибуючи до фінішу і назад.
5 естафета. «Перестрибни через канаву» .
Крейдою проводиться дві паралельні лінії на відстані півметра одна від одної — це «канава». За 5 метрів шикуються команди. Учасники гри повинні з зав'язаними очима перестрибнути цю «канаву», не наступивши на лінію. Виграє та команда, в якій більшість школярів зуміли виконати це завдання. 
6 естафета. «Естафета з м'ячем»  
Капітани команд по черзі кидають м'яч своїм товаришам (першому, другому і т. д.). Зловивши м'яч і віддавши його капітанові, гравці займають місце позаду своєї команди. Виграє та команда, в якій раніше першим буде знову той, хто починав гру.
7 естафета. «Тік-так» 
Коли лунає 1 свисток, команда «Ромашка» кричить «тік», 2 свистки — «Дружба» — «так». Спочатку відгукуються правильно, а потім помиляються. Перемагає та команда, яка найменше помилилась.
Підведення підсумків.http://cs11369.vk.me/v11369953/c21/bbtsnf-ubf4.jpghttp://img3.proshkolu.ru/content/media/pic/std/1000000/87000/86346-168dead329b1a1ab.jpghttp://festival.1september.ru/articles/599871/f_clip_image004.jpg

Визначення переможців.

Нагородження переможців.


День 3

Провести майстер-класи з батьками на яких їх будуть навчати займатися найдоступнішими видами спорту:

Бадмінтон

Футбол


Фрізбі

Настільний тенісhttp://the-baby.ru/wp-content/uploads/2012/08/sport-dlya-zdorovia-rebenka.jpg

Здобуті знання і навички, батьки зможуть використати під час занять спортом зі своїми дітьми.http://v.img.com.ua/nxs138/b/600x500/a/f7/39ea40e164f970c54b0530436d5a9f7a.jpg

Займайтесь спортом, даруйте любов своїм близьким, радійте їхнім перемогам, підтримайте їх під час невдач. Отримайте масу позитивних емоцій від живого спілкування з дітьми. Проводьте час з користю.http://vmurmanske.ru/serverdata/udata/news/semia.jpg

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал