Реферат до магістерської дипломної роботи на тему: «Напрямки удосконалення трудової адаптації працівників на підприємстві»Скачати 24.41 Kb.
Pdf просмотр
Дата конвертації19.12.2016
Розмір24.41 Kb.
ТипРеферат
Форма № Н
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ СЕМЕНА КУЗНЕЦЯ
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА
КАФЕДРА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКИ ПРАЦІ

Пояснювальна записка
до дипломної роботи
МАГІСТР
(
освітньо-кваліфікаційний рівень) на тему Напрямки удосконалення трудової адаптації працівників на підприємстві

Виконав(ла):

студент(ка) 2 року навчання, групи 8.05.13.12.
04
, спеціальності 8.03050501 Управління персоналом і економіка праці
Химченко ЯР.
Керівник: к.е.н., доцент Іванісов О.В.
Рецензент: заступник керівника з економіки і фінансів КП «ХКБД» Архаров ВВ. Харків – 2014 рік
Реферат до магістерської дипломної роботи на тему Напрямки удосконалення трудової адаптації працівників на підприємстві Однією з проблем роботи з персоналом в організації при залученні кадрів є управління адаптацією. Вході взаємодії працівника і організації відбувається їх взаємне пристосування, основу якого складає поступове входження працівника в нові професійні і соціально-економічні умови праці. Практика показує, що 90% людей, що звільнилися з роботи протягом першого року, ухвалили це рішення вже в перший день свого перебування в новій організації. Як правило, новачок в організації стикається з великою кількістю труднощів, основна маса яких породжується саме відсутністю інформації про порядок роботи, місце розташування, особливості колег та інше. Тобто спеціальна процедура вступу нового співробітника в організацію може сприяти зняттю більшої кількості проблем, що виникають на початку роботи. Актуальність дослідження пояснюється, перш за все, тим, що процедура адаптації персоналу покликана полегшити входження нових співробітників вжиття організації. Професійна адаптація виступає важливим складовим елементом системи підготовки кадрів і є регулятором зв'язку між системою освіти і виробництвом. Вони покликані сприяти забезпеченню потреб організації в робочій силі в необхідному якісному і кількісному відношенні для підвищення їх прибутковості і конкурентоспроможності. Питання розгляду адаптації персоналу знайшли своє відображення у працях видатних науковців. Серед них слід відокремити ВВ. Музиченко, А. Я. Кибанова, Б. Л. Еремина, Т. Ю. Базарова, ВР. Весніна, Е. В. Маслова. Метою дипломної роботи є узагальнення теоретичних положень і розробка практичних пропозицій щодо удосконалення системи трудової адаптації персоналу на підприємстві. Завдання дослідження визначити теоретичні аспекти формування системи адаптації персоналу на підприємстві
проаналізувати виробничо-ресурсні можливості та систему адаптації персоналу на підприємстві розробити методичні рекомендації щодо удосконалення системи адаптації персоналу на підприємстві визначити економічну ефективність запропонованих заходів.
Об'єкт дослідження – процес трудової адаптації персоналу. Предмет дослідження – система трудової адаптації персоналу.
Суб‘єктом дослідження є персонал. База дослідження – КП “ХКБД”. При написанні дипломної роботи були використані наступні данні законодавчі та нормативні акти України звітно-статистичні і бухгалтерські дані підприємства наукова, методична і спеціальна література. У процесі виконання роботи використовувалися методи аналізу та синтезу, статистичні методи, групування й порівняння, анкетування. Новизною даного дипломного проектує удосконалення системи трудової адаптації персоналу за рахунок впровадження наставництва як інструмента трудової адаптації. Практичне значення одержаних результатів полягає утому, що їх впровадження сприятиме підвищенню ефективності адаптації персоналу, і як наслідок, забезпечить ефективну діяльність підприємства. Положення і рекомендації даної роботи допоможуть у вирішенні основних проблем щодо формування системи трудової адаптації персоналу на підприємствах.


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал