Продажі Ford у Європі у 1-му півріччі зросли на 7,5 %. Ford – лідер серед брендів комерційних автомобілів у ЄвропіСкачати 53.15 Kb.
Дата конвертації20.06.2017
Розмір53.15 Kb.


youttube

www.youtube.com/fordofeuropet_logo-a


www.twitter.com/FordEu

youttube

www.youtube.com/fordofeurope


прес-реліз logo_ford

Продажі Ford у Європі у 1-му півріччі зросли на 7,5 %. Ford – лідер серед брендів комерційних автомобілів у Європі


  • Європейський підрозділ Ford повідомляє про свої найкращі результати із загального обсягу продажів за підсумками 1-го півріччя з 2010 року, найкращі результати продажів легкових автомобілів із 2011 року, а також комерційних автомобілів із 1993 року*.

  • За 1-е півріччя продажі Ford на 20 традиційних європейських ринках* зросли на 7,5 % і досягли 718 700 автомобілів; у групі країн Європа-22, з Росією та Туреччиною включно**, зростання становило 7,2 % і досягло 792 800 автомобілів, а на усіх 50 європейських ринках*** продажі зросли на 7,1 % і досягли 807 500 автомобілів.

  • Канали продажів: 74 % продажів легкових автомобілів Ford здійснюються у роздріб та у корпоративному сегменті, що на 3 процентних пункти краще за результат першого півріччя 2015 року, а також на 5 процентних пунктів вище за середній показник в індустрії.

  • Комерційний транспорт: Ford – бренд комерційних автомобілів номер 1 у Європі за підсумками перших шести місяців 2016 року. Продажі комерційних автомобілів Ford у Європі зросли на 17 % за перше півріччя. Модель Ranger продемонструвала найкращі з часу появи на ринку результати продажів у червні та від початку року дотепер.

  • SUV: Kuga продемонструвала найкращі в історії моделі європейські продажі; обсяг продажів моделі EcoSport за перше півріччя зріс на 64 %; клієнти залишили близько 4 600 заявок на автомобіль Edge.

  • Спортивні автомобілі: Сумарний обсяг продажів Fiesta ST, Focus ST, Focus RS і Mustang подвоївся у червні та продемонстрував зростання на 116 % від початку року дотепер.

  • Моделі високих серій: Продажі автомобілів серії Titanium зросли з 36 % до 40 %. Продажі серії Titanium та інших високих серій, зокрема Mondeo Vignale, Fiesta ST, Focus ST, Fiesta і Focus Red/Black, досягли 60 % від усіх продажів легкових автомобілів Ford у червні*.


КЕЛЬН, Німеччина, 26 липня 2016 року – Європейський підрозділ Ford повідомляє про свої найкращі з 2010 року результати загального обсягу продажів за перше півріччя, а також найкращі з 1993 року результати продажів комерційних автомобілів на 20 традиційних європейських ринках компанії.
Загальний обсяг продажів автомобілів Ford на 20 ринках Європи за перше півріччя зріс на 7,5 % і досяг 718 700 автомобілів, що відповідає частці ринку 7,9 %. З урахуванням ринків Росії та Туреччини, обсяг продажів Ford за перші шість місяців 2016 року зріс на 7,2 %, досягнувши 792 800 автомобілів. На усіх 50 європейських ринках*** продажі автомобілів Ford за перше півріччя зросли на 7,1 % і досягли 807 500 автомобілів. Частка ринку залишалась на позначці 7,7 % протягом перших шести місяців року.
Ключовим для результатів продажів підрозділу Ford of Europe у першому півріччі 2016 року став сегмент роздрібних продажів, успіх у продажах високотехнологічних моделей, а також лідерство серед комерційних автомобілів.
«Покупці з усієї Європі купують більше автомобілів Ford високих серій – від спортивних моделей Mustang і Focus RS до нового кросовера Edge, а також серій Titanium і версій Vignale наших масових моделей, – прокоментував Роелант де Ваард, віце-президент із маркетингу, продажів і сервісу Ford of Europe. – Також важливим є те, що завдяки нашій лінійці Transit і Ranger ми є лідерами серед комерційних автомобілів Європи».
Продажі Ford у роздрібній мережі покращились у першій половині 2016 року, при цьому роздрібні та корпоративні продажі становили 74 % від продажів автомобілів Ford, що на 3 процентних пункти краще за результат першого півріччя 2015 року, а також на 5 процентних пунктів вище за середній показник в індустрії.
Комерційні автомобілі:

Ford став брендом комерційних автомобілів номер 1 у Європі за результатами перших шести місяців 2016 року як на 20 традиційних європейських ринках Ford, так і в групі країн Європа-22, до якої входять також ринки Росії та Туреччини.


Продажі комерційних автомобілів Ford у першому півріччі 2016 року зросли на 17 % і досягли 162 500 автомобілів. Частка ринку Ford продемонструвала зростання на 0,6 процентних пунктів і досягла 13 %, що було обумовлено зростаючим попитом на оновлену лінійку Transit і пікап Ranger. У червні обсяг продажів комерційних автомобілів Ford зріс на 18 % і досяг 29 900 автомобілів із часткою ринку 12,5 %, що відповідає зростанню на 0,8 процентних пунктів. Продажі пікапа Range зросли на 39 % у першому півріччі 2016 року, досягнувши рекордного показника з моменту запуску моделі у 1998 році.
Продажі Transit зросли на 20 % у порівнянні з першим півріччям 2015 року; Transit залишався найбільш продаваною моделлю серед комерційних автомобілів вантажопідйомністю у 1 та 2 тонни до кінця травня – останнього періоду, за який наразі доступні дані.
SUV:

Kuga продемонструвала найкращі в історії моделі продажі за перше півріччя, які досягли 63 100 автомобілів, що на 22 % вище за результат за аналогічний період минулого року. На сьогодні близько 4 600 європейських покупців замовили новий Ford Edge ще до появи кросовера у європейських дилерських центрах Ford цього літа. Продажі EcoSport за перші шість місяців 2016 року зросли на 64 % і досягли 30 100 автомобілів.


Спортивні автомобілі:

Сумарні продажі автомобілів спортивної лінійки Ford – Fiesta ST, Focus ST, Focus ST із дизельним двигуном, Focus RS і Mustang – подвоїлись у червні та продемонстрували зростання на 116 % від початку року дотепер. З минулого вересня клієнти зробили 8 200 замовлень Focus RS, на сьогодні 2 700 автомобілів вже були доставлені. Замовлення Ford Mustang досягли на цей момент загалом 19 400 автомобілів із моменту запуску моделі у Європі у третьому кварталі 2015 року.


Продажі моделей високих серій:

Продажі моделей Ford високих серій продовжували демонструвати зростання у Європі у червні. Продажі автомобілів серії Titanium зросли на 4 процентних пункти на 20 традиційних європейських ринках Ford, досягнувши 40 % від загального обсягу продажів. Моделі Ford високих серій – моделі серії Titanium, а також моделі у версіях Vignale, ST, Red/Black Edition – досягли 60 % від усіх продажів легкових автомобілів Ford, що на 3 процентних пункти вище за результат червня 2015 року. Fiesta, Focus і Mondeo серії ST-Line, які останніми поповнили лінійку спортивних моделей високих серій, вперше доступні до замовлення у Європі. До кінця року на європейському ринку будуть представлені ще три моделі серії ST-Line.


«Друге півріччя обіцяє стати ще однією захоплюючою сторінкою для Ford of Europe, – прокоментував Роелант де Ваард, віце-президент із маркетингу, продажів і сервісу, Ford of Europe. – Ми продовжимо дивувати покупців – на ринок виходить новий Edge, оновлена лінійка Transit із новим двигуном EcoBlue та моделі нової серії ST-Line. Ми також очікуємо успіху KA+, компактного автомобіля, що пропонує при цьому просторий салон, паливну економічність і захоплюючу динаміку водіння».
# # #

*До 20 основних європейських ринків Ford входять: Австрія, Бельгія, Велика Британія, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.

**20 основних ринків Ford of Europe плюс Росія та Туреччина.

***До списку 50 ринків входять 20 традиційних ринків, наведених вище, плюс Росія та Туреччина, а також Албанія, Андорра, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Боснія та Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Естонія, Грузія, Гібралтар, Казахстан, Киргизія, Косово, Латвія, Литва, Македонія, Мальта, Молдова, Чорногорія, Сербія, Словаччина, Словенія, Таджикистан, Туркменістан, Україна та Узбекистан.

# # #Прес-релізи, додаткові матеріали, відео та фотографії з високою роздільною здатністю публікуються на www.fordmedia.eu, www.media.ford.com, www.twitter.com/FordEu або www.youtube.com/fordofeurope


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал