Положення про Координаційну раду з питань суспільних законодавчих ініціатив, що додається. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Кабінету Міністрів України Паракуду О. ВСкачати 64.46 Kb.
Дата конвертації24.04.2017
Розмір64.46 Kb.
ТипПоложення
Про утворення Координаційної ради

з питань суспільних законодавчих ініціатив

З метою ефективного виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, спрямованої на модернізацію українського суспільства, гармонізацію суспільних відносин, формування сучасної конкурентоспроможної економіки НАКАЗУЮ:

1. Утворити Координаційну раду з питань суспільних законодавчих ініціатив у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про Координаційну раду з питань суспільних законодавчих ініціатив, що додається.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Кабінету Міністрів України Паракуду О. В.
Остап СЕМЕРАК

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Міністра Кабінету Міністрів України


від 2014 р. №

ПОЛОЖЕННЯ

про Координаційну раду з питань суспільних законодавчих ініціатив
1. Координаційна рада з питань суспільних законодавчих ініціатив (далі – Координаційна рада) є консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики, програм соціально-економічного та культурного розвитку для модернізації українського суспільства, гармонізації суспільних відносин, формування сучасної конкурентоспроможної соціально орієнтованої економіки.

2. У своїй діяльності Координаційна рада керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.

3. Основними завданнями Координаційної ради є:


  1. сприяння створенню умов для реалізації громадянами конституційного права на участь у реалізації державної політики;

  2. узагальнення пропозицій громадських організацій щодо вирішення питань, які мають важливе суспільне значення;

  3. співпраця з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, представниками вітчизняних та міжнародних експертних і наукових організацій, підприємств, установ та організацій (за згодою їх керівників) щодо напрямів та методів реформування українського суспільства;

  4. узгодження пропозицій та участь у розробленні проектів актів законодавства;

  5. внесення на розгляд Прем’єр-міністра України узгоджених пропозицій щодо актів законодавства;

  6. здійснення організаційно-інформаційного супроводження розроблених проектів актів законодавства, зокрема шляхом організації проведення засідань за круглим столом, громадських слухань, конференцій тощо.

4. Координаційна рада має право:

1)   одержувати в установленому порядку від центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій необхідну для її роботи інформацію;


2

2)   утворювати тимчасові робочі та експертні групи для підготовки проектів нормативно-правових актів, інших документів;3)   залучати до роботи спеціалістів органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування (за погодженням з їх керівниками), провідних учених, іноземних фахівців.

5. Організація роботи Координаційної ради забезпечується її секретарем.

Персональний склад Координаційної ради формується з числа працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України, представників вітчизняних та міжнародних експертних і наукових організацій, підприємств, установ та організацій (за згодою їх керівників).

6. Основною формою роботи Координаційної ради є засідання, що проводяться у разі потреби, але не рідше ніж раз на місяць.

Позачергові засідання Координаційної ради можуть скликатися секретарем за ініціативою не менш як однієї третини загального складу її членів.

Засідання Координаційної ради проводиться у відкритому режимі і вважається правоможним, якщо на ньому присутні не менш як половина складу її членів.

За запрошенням секретаря Координаційної ради у її засіданнях можуть брати участь особи, які не є членами Ради, з правом дорадчого голосу.

7. Рішення Координаційної ради приймається відкритим голосуванням більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. Формування порядку денного засідань Координаційної ради та підготовка протоколів засідань забезпечує її секретар.

8. Рішення Координаційної ради оформляється протоколом засідання, який підписується її секретарем та затверджується Міністром Кабінету Міністрів України.

Затверджений протокол засідання Координаційної ради разом з проектом резолюції Прем’єр-міністра України стосовно реалізації прийнятих Радою рішень подається до Апарату Прем’єр-міністра України.

9. Координаційна рада інформує громадськість про свою роботу шляхом розміщення на Урядовому веб-порталі (розділ “Звернення громадян”) Положення про Координаційну раду, даних про її персональний склад, результати роботи (прийняті рішення, протоколи засідань) тощо.
__________________
Додаток

до наказу Міністра Кабінету Міністрів України


від 2014 р. №
СКЛАД

Координаційної ради з питань суспільних законодавчих ініціатив

ПАРАКУДА -

Олег Васильовичперший заступник Міністра Кабінету Міністрів України – голова Координаційної ради


ОЛІЙНИК -

Олександр Віталійовичдиректор Департаменту економічного розвитку та регуляторної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України – секретар Координаційної ради


БУТЕНКО -

Олександр Олександровичкерівник групи радників Міністра Кабінету Міністрів України


ДЕМЧАК -

Володимир Степановичпрезидент Української торгово-промислової конфедерації (за згодою)


КОБЕЦЬ -

Роман Васильовичаналітичний директор Громадської організації "Ідеальна країна", викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» (за згодою)


КОБЛОШ -

Віталій Володимировичдиректор Департаменту гуманітарної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України


КОЛІУШКО -

Ігор Борисовичголова правління Центру політико-правових реформ (за згодою)КОРІНЕЦЬ -

Роман Ярославович


президент Всеукраїнської громадської організації "Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України", заступник голови комітету підприємців агропромислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України (за згодою)2

ПАВЛЮК -

Святослав Петровичкерівник програми ЄС Угода мерів – Схід, експерт асоціації «ENERGY CITIES»

(за згодою)
ПАСЬКО -

Данило Володимировичрадник Прем’єр-міністра України

(за згодою)
САЄНКО -

Олександр Сергійовичрадник Віце-прем’єр-міністра України — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (за згодою)


СУХОНОС -

Олег Вікторовичдиректор Департаменту державних майнових прав Секретаріату Кабінету Міністрів України


ТАРАС -

Юрій Ярославович


директор ТОВ "Юридичні технології"

(за згодою)

ТКАЧУК -

Анатолій Федоровичдиректор Інституту громадянського суспільства (за згодою)
__________________

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал