Підсумки тижня іноземної мови, 2016Скачати 17.46 Kb.
Дата конвертації27.03.2017
Розмір17.46 Kb.
Підсумки тижня іноземної мови , 2016

Цього року відкрився безмежний і багатий світ культури, мистецтва, науки, літератури та традицій Німеччини перед учнями Ганьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів у рамках тижня іноземної мови з 08.02 по 12.02.2016 року. Метою тижня було: розширити кругозір учнів та привити інтерес до Німеччини, як високорозвиненої країни та до вивчення німецької мови.

Відкриття тижня розпочалося оголошенням плану роботи, в межах якого було проведено ряд цікавих та різноманітних заходів.

Першого дня учні продовжили знайомитися з містами Німеччини. Цього разу вони переглянули фільм про німецьке місто, яке називається Наіла, що знаходиться у Баварії – найбільшій федеральній землі Німеччини. Школярі отримали цікаву інформацію про культуру, звичаї, традиції, ландшафти, сільське господарство, виробництво та дозвілля жителів цього міста.

Наступного дня учні мали змогу розглянути портретну галерею відомих науковців Німеччини. Учні 8 та 9 класів підготували презентацію про відомих вчених та винахідників світу та країни, мову якої вивчають. Коротко ознайомили глядачів школи з винаходами та відкриттями Джеймса Ватта, Альберта Ейнштейна, Вільгельма Рентгена, Томаса Едісона, Ґотліба Даймлера, Христофора Колумба. Детальніше зупинилися на винаходах відомого німецького інженера Карла Бенца та Фердинанда Порше – засновника фірми «Порше», яка займається виготовленням автомобілів марки «Порше».

Не менш цікаво пройшов третій день. Учні 7 класу підготували цікаві факти про Німеччину і поділилися ними з учнями. Школярі довідалися про внутрішнє життя та закони, яких дотримується кожний житель Німеччини.У останній день проведено свято «Казковий світ братів Грімм», яке стало родзинкою тижня. Мета цього свята: розширити знання учнів про творчість братів Грімм та привити інтерес до німецької мови та літератури. Учні також мали змогу переглянути виставку казок братів Грімм у перекладі та мовою оригіналу. Учасниками свята стали учні 5 та 6 класів. Ведучими були перекладачка Моніка, яку зіграла Лебович О.(6 кл.), Буратіно – Пукіш І. (6 кл.) та казкова фея Ґрета Ґріпс у виконанні Попович В. (6 кл.). Вони ознайомили учнів з життям та творчістю відомих німецьких вчених-мовознавців та провели гру «Кращий знавець казок братів Грімм», у якій перемогу отримав Легеза В., за що нагороджений книжкою з казками. У ході свята учні 5 класу зіграли казку братів Грімм «Вовк та семеро козенят».

Після цього вчитель німецької мови Попович М.М. підвела підсумки проведених заходів, подякувала учням за активну і дружню співпрацю та закликала учнів до читання німецької літератури та вивчення німецької мови. Таким чином відбулося закриття тижня іноземної мови.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал