Оздоблення пофарбованих поверхонь



Скачати 24.28 Kb.
Pdf просмотр
Дата конвертації21.04.2017
Розмір24.28 Kb.

ПЛАН УРОКУ
Предмет: Технологія малярних робіт
Тема: Оздоблення пофарбованих поверхонь
Тема уроку: Аерографія
Мета уроку: а)
Навчальна – виявити ступінь глибини знань з теми «Оздоблення пофарбованих поверхонь» та дізнатися, що таке аерографія, які бувають види аерографічного розпису і які машини і механізми використовують для цього виду робіт. б)
Розвиваюча – розвивати уяву, мислення, пізнавальні інтереси, пам’ять, емоції, орієнтовну основу діяльності. в)
Виховна – формувати творчу особистість, побудову раціонального алгоритму дій.
Тип уроку: комбінований
Вид уроку: бесіда, контрольна робота, самостійна робота, перегляд відеозапису, демонстрація.
Час роботи: 1 година навчального процесу
Дидактичне забезпечення: завдання для учнів
Матеріально-технічне забезпечення: плакат, аерограф, міні компресор, фарба, стенд.
Міжпредметні зв’язки:
а)
Матеріалознавство – тема «Фарби» б)
Охорона праці – тема «Техніка безпеки при виконанні малярних робіт» в)
Виробниче навчання – теми: «Вправи по виконанню малярних робіт складністю 4го розряду», «Приготування кольорового складу.
Оздоблення поверхонь»
Література:

Підручник «Малярні і шпалерні роботи» Г.М.Добровольський, Київ
«Вища школа» 1996р.

«Альфрейно-декоративні роботи» Г.М.Добровольський, Київ «Техніка»
1996р.

«Малярні роботи» інтегрований курс модульного навчання 3 частина,
Київ «Вікторія» 2006р.

ХІД РОБОТИ
Організаційна частина:

Перевірка наявності учнів.

Перевірка готовності учнів до уроку.
Активізація знань:

Тема: Оздоблення пофарбованих поверхонь.

Тема даного уроку: Аерографія.

Мета уроку: Виявити ступінь глибини знань з теми «Оздоблення пофарбованих поверхонь» та дізнатися, що таке аерографія, які бувають види аерографічного розпису і які машини і механізми використовують для цього виду робіт.

Перевірка знань з теми «Оздоблення пофарбованих поверхонь»
(питання):
1.
Намалюйте елементи опорядження приміщення і підпишіть їх.
2.
Які види фільонок вам відомі?
3.
Які способи витягування фільонок ви знаєте?
4.
Якими способами виконують забризкування?
5.
Які види трафаретів ви знаєте залежно від способу зображення рисунка?
6.
Під час виконання багатоколірних рисунків, яку послідовність зберігають у процесі роботи?
7.
Запишіть технологічну послідовність при фактурному оздобленні по рівній бетонній поверхні.
8.
Які є основні прийоми роботи при декоративно-малярному оздобленні поверхні?
9.
Яке призначення накатування візерунковими валиками?
10.
З якою метою виконують торцювання поверхонь звичайними торцівками?

Мотивація учнів: Де ви зустрічали опорядження поверхні аерографічним розписом?
Обговорення заданого питання.
Формування нових знань:

Робота з підручником ст. 68-69 Знайти відповіді на питання:

Що таке аерографія?

Які бувають види аерографічного розпису?


Машини і механізми, які використовують для аерографічного розпису.

Які переваги має використання аерографії під час опоряджувальних робіт?

Які трафарети застосовують під час виконання декоративного малюнка?

Повторення техніки безпеки для виконання даних робіт.

Ознайомлення з професійним аерографом, поршньовим міні компресором.
Викладач демонструє прийоми роботи з аерографом на стенді.

Перегляд відеозапису «Аерографічний розпис».
Підведення підсумків:

Аналіз діяльності учнів в процесі всього уроку.

Повідомлення оцінок.

Видача домашнього завдання: Підібрати малюнок для аерографічного розпису.
Викладач: Крутікова В.М.


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал