Оголошення кооперативного товариства «Українська книгарня» про видання книжок українською мовою м. Херсон. 7 лютого 1918 р. З фондів дахо )Скачати 26.33 Kb.
Дата конвертації10.03.2017
Розмір26.33 Kb.
ТипОголошення
ТАРАСОВІ ШЕВЧЕНКУ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

c:\documents and settings\user\рабочий стол\до 70 річчя створення херсонської області\рубрика архівних матеріалів про т.г. шевченка\t13.jpg(Оголошення кооперативного товариства «Українська книгарня» про видання книжок українською мовою. м. Херсон. 7 лютого 1918 р. З фондів ДАХО)

******


******

c:\documents and settings\user\рабочий стол\до 70 річчя створення херсонської області\рубрика архівних матеріалів про т.г. шевченка\t14.jpg

(Звернення Херсонського товариства «Просвіта» про вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка. 20 травня 1918 р. З фондів ДАХО)

******


******

c:\documents and settings\user\рабочий стол\до 70 річчя створення херсонської області\рубрика архівних матеріалів про т.г. шевченка\t15.jpg

(З листа кооперативного товариства «Українська книгарня» (м. Херсон) до Ради Наукового товариства ім. Т.Г.Шевченка у Львові. Травень 1918 р. З фондів ДАХО)

******


9 березня 1949 року у районному будинку культури відбувся урочистий вечір з громадськістю присвячений 135 – річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. Учнями першої середньої школи ім. Сталіна були прочитані вірші Т. Шевченка та поставлено уривок з п’єси «Назар Стодоля».

******

У 1951 році колгосп імені «Петровського» перейменовано в колгосп «імені Шевченка» (с.Догмарівка, Генічеського району, Херсонської області)

******


******

У 1952 році в парку імені Шевченка закладено фундамент для літнього кінотеатру на 350 місць, збудовано кінобудку, електрифіковано парк та висаджено декоративні дерева.
******

У січні – березні 1952 року в міському театрі держкіно «Спартак» та колгоспах району демонструється кінофільм «Тарас Шевченко».

******


У липні 1954 року до Генічеська прибув на гастролі Криворізький російський драматичний театр імені Т.Г. Шевченка.

******


c:\documents and settings\user\рабочий стол\1.jpg

(фото із районної газети «Комуна степу», квітень 1956 року. З фонду архівного відділу)

******


14 лютого 1960 року в Сталінському сільському клубі імені Шевченка показано виставу «Назар Стодоля» у виконанні драматичного гуртка клубу.

******


У 1964 році Херсонщина широко відзначила 150-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

c:\documents and settings\user\рабочий стол\shevchenko2.jpg

c:\documents and settings\user\рабочий стол\shevchenko5.jpg

c:\documents and settings\user\рабочий стол\shevchenko7.jpg

До вашої уваги пропонується: Звіт про відзначення ювілею з дня народження Т. Г. Шевченка, який за підписом голови Херсонського обласного виконкому М. Д. Кобака був надісланий заступнику голови Ради Міністрів УРСР П. Т. Троньку.

******


У 1964 році колгоспники села Москаленко внесли пропозицію на розгляд райвиконкому щодо перейменування села Москаленко в село Тарасівка.

******

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал