Донецький державний технікум економіки І хімічних технологій шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі регіональної науково-методичної конференції «Проблеми екології у сучасному світі»Скачати 30.27 Kb.
Дата конвертації20.02.2017
Розмір30.27 Kb.
ТипВимоги до оформлення
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІКУМ ЕКОНОМІКИ І ХІМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі регіональної науково-методичної конференції «Проблеми екології у сучасному світі», яка відбудеться 18грудня 2013 року на базі Донецького державного технікуму економіки і хімічних технологій.Мета конференції: узагальнити науково-методичні ідеї та погляди на проблеми екології та шляхи їх усунення.

Головні напрямки роботи:

 • Хімія і екологія

 • Екологія і технологія

 • Соціальна екологія

Офіційні мови конференції: українська, російська

Учасники конференції: до участі запрошуються викладачі ВНЗ, молоді вчені, представники науково-дослідницьких установ, які зацікавлені в тематиці конференції.

Для участі в роботі конференції необхідно до 31.10.2013 надіслати на електронну адресу оргкомітету konferencijadgteht@mail.ruзаявку на участь, тези доповіді.

До початку роботи конференції планується видати збірник матеріалів науково-методичної конференції.

Вимоги до оформлення тез

- Обсяг доповідей до 3 сторінок, включаючи список літератури (до 4 джерел), у текстовому редакторі MSWord, шрифт TimesNewRoman, розмір шрифту – 12 pt , міжрядковий інтервал 1,5,абз. відступ – 15 мм, поля – 20 мм.

- Файл з тезами доповіді називати прізвищем та ініціалами автора українськими літерами(н., Іванов М.С.doс), формат файлів тільки doс. Якщо тези доповіді містять графічний матеріал, зокрема діаграми, схеми, вони повинні бути додані окремими файлами з розширенням того редактору, у якому вони були створені.

-Нумерацію сторінок не ставити.

-У першому рядку – назва статті (напівжирний шрифт, великі літери, центровано). Далі вказується П.І.Б. авторів ( не більше 3), назва установи (курсив з правого боку). Через два рядки – текст статті.

Матеріали конференції будуть друкуватися в авторській редакції. За зміст і якість поданих матеріалів відповідальність несе автор.

Заявка надсилається окремим файлом. Файл із заявкою повинен містити прізвище та ініціали автора (н. Заявка Іванов М.С.doc)

Електронний лист повинен обов’язково мати тему «Конференція. Екологія. 2013».

Вартість 1 сторінки – 50 грн.

Кошти (15.10.2013) привезти до Донецького державного технікуму економіки і хімічних технологій (каб.№ 106) або надіслані поштовим переказом за адресою: 83004 м.Донецькпр.Треньова,1, Хасьяновій Людмилі Миколаївні.

У випадку заочної участі в конференції збірник матеріалів буде висланий учасникам конференції за поштовою адресою, вказаною в анкеті, протягом 10 днів після проведення заходу.

Витрати на проїзд, харчування, проживання, а також розсилка збірнику матеріалів конференції – за рахунок коштів учасників.

Інформація про порядок роботи конференції буде повідомлена додатково.


Заявка

На участь у регіональному науково-практичній конференції «Екологія у сучасному світі» 1. Прізвище________________________

 2. Ім’я_____________________________

 3. По-батькові______________________

 4. Місце роботи_____________________

 5. Посада___________________________

 6. Науковий ступінь_________________

 7. Вчене звання_____________________

 8. Службова адреса__________________

 9. Телефон,факс____________________

 10. Е-mail___________________________

 11. Адреса для листування____________

 12. Контактний телефон______________

Планую:

- виступити з секційною доповіддю;

- взяти участь як слухач;

- взяти заочну участь.

Назва доповіді__________________________

З питань проведення конференції звертатися до:

- завідувача навчально-методичного кабінету Шарахматової Ольги Станіславівни, тел..066-841-26-15;- - заступника директора технікуму з виховної роботи Бойків Наталії Юріївни, тел..066-754-63-78;

- заступника директора технікуму з навчальної роботи Скриннік Мирослави Віталіївни, тел..095-515-83-00.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал