Як навчитися жити спокійно, відкинувши непотрібні хвилювання і страхиСкачати 65.11 Kb.
Дата конвертації11.05.2017
Розмір65.11 Kb.
Як навчитися жити спокійно, відкинувши непотрібні

хвилювання і страхи

Жінкам властиво переживати, це закладено природою. Материнський інстинкт примушує хвилюватися не лише про дітей, але і просто про близьких людей. Думки про те, чи усі ситі, здорові, щасливі, заповнюють свідомість. І це непогано. Гірше, коли окрім цих думок в голові ще тисячі інших, які примушують переживати і нервувати, думати про завтрашній день і проводити безсонні ночі. У постійному очікуванні нещастя і в прогнозуванні різних бід, які ось-ось посиплються на голову, жінки проводять не один день, витрачаючи своє здоров'я, нерви і спокій. Давайте поговоримо про те, як перестати нервувати з будь-якого приводу, як навчиться не боятися майбутнього і справлятися з хвилюванням і тривогою.


1. Перестаньте грати чужі ролі.
Слід зазначити, що головною причиною усіх наших бід є ми самі. Це ні для кого не секрет. Ми самі навішуємо на себе зобов'язання, іноді настільки непосильні, що мимоволі ускладнюємо своє життя. Усім людям хочеться бути " гарненькими". Проте як би ви не намагалися добитися ідеальності, все одно знайдуться невдоволені. Якщо ви хочете стати великим начальником, то від цього рішення можуть постраждати ваші близькі. Якщо ви хочете навпаки, бути хорошою дружиною і відмінною матір'ю своїм дітям, тобто ризик не лише загрузнути в побутових справах, але і в один прекрасний момент усвідомити те, що ваша господарність ніким не оцінена належним чином. Отже, якщо ви хочете перестати нервувати по дурницях і навчитися пригнічувати тривогу і хвилювання, то перше що повинні засвоїти - вам необхідно змиритися з собою, прийняти себе такий, яка ви є і перестати грати чужі ролі: ідеальної дружини, великого начальника, хорошої матері і так далі. Ви повинні жити природно. Неможливо без наслідків " засунути" себе в певні рамки певної героїні. Відверто признайтеся собі, що ви неважна хазяйка і шукайте шляхи до виходу з цієї ситуації, а не примушуйте себе пекти несмачні пиріжки і переживати з приводу того, що у вас нічого не виходить.
2. Заряджайтеся позитивом.

Якщо ви хочете перестати нервувати і переживати, то в моменти, коли відчуваєте, що до вас підкочує відчай, постарайтеся натягнуто посміхнутися. Повірте, навіть така штучна посмішка зможе створити диво - ваші думки не здадуться вам такими похмурими.
Намагайтеся впродовж дня шукати приводи для веселощів. Смійтеся від душі, читайте анекдоти і дивіться комедії. Самий кращий засіб від нервів - це здоровий сміх і позитивний настрій.
3. Виключіть негативний вплив.
Ви ніколи не помічали, що деякі ваші товариші і знайомі значно псують вам настрій? Є люди, яким подобається вселяти в людину почуття невпевненості і легку нервозність. Крім того, значно на наш настрій впливають і ті друзі, які щодня розповідають про свої проблеми і невдачі. Образливо стає ще і від того, що найчастіше їм не треба від вас слів розради або підтримки. Вони просто хочуть скинути частину негативної енергії на вас. Тому, постарайтеся мінімізувати своє спілкування з таким людьми, від бесід з якими вам стає тільки гірше.
4. Перестаньте думати, що гроші зроблять вас щасливішою.

Дуже багато людей готові перетворити своє життя на гонитву за грошима, при цьому приносячи в жертву усіх, включаючи себе. Звичайно, наявність грошей в повсякденному житті - важливий чинник, а їх відсутність - це великий головний біль, проте не варто думати, що різноколірні папірці зможуть замінити вам сім'ю, близьких людей, батьків або друзів. Не перетворюйте своє життя на безглузду гонитву за розрекламованим щастям. Щастя не в дорогому одязі і не в шикарних авто. Щастя в людях, в їх відношенні до вас, в дітях і в сім'ї.
5. Навчіться жити неквапливо.

Перестаньте бігати по кругу у пошуках свого щастя і спокою. Навчіться радіти кожній хвилині свого життя, отримувати задоволення від дрібниць, відчувати смак кожного шматочка їжі, смакувати спілкування з близькими людьми, споглядати прекрасні явища природи. Живіть повільно і із смаком.
6. Перестаньте думати про проблеми.

Дуже часто ви думаєте про те, що може не статися в принципі. Проте, ви із захватом доганяєте на себе страх і тривогу, примушуєте переживати те, що ще не сталося. Гірше, коли ви цілодобово корите себе за те, що вже було, і живете минулим. Ви наповнюєте своє життя безглуздими переживаннями і страхами, які по суті своїй є абсолютно незначимими : що було - пройшло, а то чого ви побоюєтеся - може і не статися.
Перестаньте нервувати і хвилюватися із приводу і без. Насолоджуйтеся своїм життям. Будьте щасливі.
 

Сміх – частинка повноцінного життя

Сміх - важлива частина будь-якого повноцінного життя
Коли ви посміхаєтеся, смієтеся, ви надсилаєте вібрації, які надають лікувальний ефект вашому організму. В середньому дитина сміється близько 400 разів на день, у той час як дорослий - близько 17.


  • Почуття гумору, здатність забавляти і розуміти жарти співрозмовника є відображенням великого рівня інтелектуального рівня людини і підвищеної координації роботи між двома півкулями головного мозку. Більш того, посмішка і сміх зміцнюють імунну систему і активізують найважливіші процеси обміну речовин.

  • Сміх) знижує артеріальний тиск.

  • Сміх) сприяє поліпшенню вашої імунної системи. У вас буде вироблятися певна кількість антитіл, і ймовірність застуди знизиться. Сміх також рятує від гормонів, що відповідають за стрес.

  • Сміх) укріплює серцево-судинну систему і захищає від серцевих нападів. Перегляд комедії (точніше, викликаний нею сміх) покращує приплив крові до серця, а перегляд драми - погіршує.

  • Регіт підвищує частоту серцевих скорочень, робить дихання більш глибоким і задіює м'язи, живота і грудей. Такий сміх збільшує приплив кисню в організм і відводить слиз з легких, допомагаючи очистити їх.

  • Сміх) позбавляє вас від болю. Завдяки йому в організмі утворюються ендорфіни, від яких ви відчуваєте себе краще.

  • Сміх) проганяє депресію. Як? Він знижує роздратованість і занепокоєння.

  • Сміх) - хороший спосіб розважити партнера. Ми всі чудово знаємо, наскільки важливим є гумор у відносинах. Так що продовжуйте посміхатися! :))))))))))))


Джерело: sevpsiport.com
 


Чи можуть виконуватися бажання завдяки гарному настрою?

Чим би ми не займалися - важливою справою, обмірковуванням майбутніх планів, найважливіше - з яким саме настроєм це робиться.

Кожен з власного досвіду знає, що радісний або піднесений настрій дає позитивний імпульс будь-якого почину.

Якщо вчинки чи події починаються в гарному настрої, все виходить легко і в короткий термін.Чи можна "творити" гарний настрій? Як навчитися керувати ним? Як за допомогою гарного настрою досягати бажаних результатів?

Очевидно, перебувати в гарному настрої з ранку до вечора (а втім, і вночі - бачити радісні яскраві сновидіння) хочуть всі без винятку. Але люди "влаштовані так, що знаходять безліч приводів його собі зіпсувати. Важливо відразу запам'ятати, що настрій - перш за все, результат відношення до навколишнього світу. Якщо ставитися до будь-яких подій явно негативно, то й настрій швидко стане відповідним. Тому перше правило - щоб створити гарний настрій, необхідно намагатися знаходити в подіях, навіть якщо вони здаються спочатку різко негативними, що щось добре, корисне.

Успішні люди відрізняються від людей, які покищо не досягли успіху, саме вмінням "перетворювати кислі лимони в лимонад". Іншими словами, негативне перетворювати на позитивне. Знаходити в усьому уявно "поганому" якусь особисту або суспільну користь. Наприклад, зламався телевізор - зате можна почитати книгу, до якої не доходять руки ось вже місяць. Дощ на вулиці - зате дощ розжене веселу компанію, що збирається ввечері на лавці біля під'їзду, і ніхто не буде заважати спати.

Напевно кожен на практиці стикався з підтвердженням висловлювання "Думки матеріалізуються". А якщо перебувати в пригніченому настрої, то і думки будуть відповідними. І чим довше затягується депресія, тим більше шансів, що все негативне буде матеріалізуватися. У свою чергу, позитивний настрій налаштовує "стрічку" подій на зовсім інший, мажорний лад. Саме тому імпульс гарного настрою "розгортає" події, і вони матеріалізуються в легкому і простому ключі.

Простий, але ефективний спосіб "притягати" гарний настрій - завжди думати про те, що ви хочете, тобто про приємне і позитивне. А не про те, чого вам не хочеться, - негативне і небажане. Адже буде матеріалізоване саме те, про що думалося частіше і найдовше. Як ви думаєте, про що "правильніше" думати - хотіти прийти на навчання вчасно або не хотіти спізнитися? Відчули різницю?

Існує думка, що гарний настрій можна отримати тільки тоді, коли все налагоджено - побут, кар'єра, сім'я, достаток. Але як же бути, якщо чогось з перерахованого поки що немає, отримати дуже хочеться, а не виходить, і тому немає настрою? Правило виходу з подібних ситуацій просте - "відпустити" ситуацію, не зациклюватися" в ній. Потрібно просто прийняти як даність, що чогось у вас поки немає. Але тримати на підкірці, що коли-небудь - і це відбудеться дуже скоро - обов'язково буде! Як тільки виходить "відпустити" негативну або небажану ситуацію, настрій відразу покращується! Турбуватися адже більше немає про що.

Коли у нас гарний настрій, ми посміхаємося. Тобто як результат на імпульс з мозку певні м'язи скорочуються, і на обличчі з'являється посмішка. Чи не можна використовувати зв'язок "настрій - мозок - скорочення м'язів обличчя - посмішка" у зворотному напрямку? На щастя, відповідь на це питання позитивна.

Виявляється, для поліпшення настрою достатньо всього 5-10 хвилин посидіти з "штучною", вимушеною усмішкою. Навіть якщо посміхатися зовсім не хочеться і настрій гірше нікуди. При цьому бажано, щоб хоча б спочатку виконання вправи вас ніхто не бачив. М'язи нервовими волокнами пов'язані з мозком і через мозок впливають на настрій. Через кілька хвилин посмішка стає справжньою і ви усвідомлюєте, що посміхаєтеся цілком щиро.

О, диво! Покращується Настрій!

Підготувала практичний психолог Волинець Г.В.Джерело: itstechnology.ruПоділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал