Розпорядження від 23 вересня 2016 року Золочів №354 Про визначення відповідальної особи та надання права застосування електронного цифрового підпису в райдержадміністраціїСкачати 15.31 Kb.
Дата конвертації15.07.2017
Розмір15.31 Kb.
ТипРозпорядження


Україна

ЗОЛОЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 23 вересня 2016 року Золочів № 354


Про визначення відповідальної особи та

надання права застосування електронного

цифрового підпису в райдержадміністрації
         Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про електронний цифровий підпис», «Про запобігання корупції», Порядку застосування цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004р. № 1452, рішень Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 р. №2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» та № 3 «Про функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»:

         1. Визначити відповідальною особою за забезпечення застосування електронних цифрових підписів суб’єктами подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації Гучка Романа Юрійовича, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

         2. Відповідальній особі забезпечити підготовку та надання  до пункту реєстрації пакетів документів щодо формування, блокування, поновлення, скасування посилених сертифікатів працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, надання посадовим особам консультаційної допомоги по оформленню заяв на реєстрацію та здійснення інших заходів пов’язаних із функціонуванням електронного цифрового підпису та його застосуванням.

         3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Семчишин Г. Л.


Голова (підпис) В. Й. Недзельський

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал