Родинно-сімейне вихованняСкачати 25.72 Kb.
Дата конвертації20.02.2017
Розмір25.72 Kb.
Родинно-сімейне виховання

           Родинно-сімейне виховання протягом 2013-2014н.р. здійснювалось через систему заходів, спрямованих на виховання поваги до родини, турботливого ставлення до рідних, близьких, прищеплення традиційних сімейних цінностей.

Протягом навчального року в 1-11 класах проводилася робота з цього  напрямку: на початку кожного навчального року в школі проводяться батьківські збори, на яких висвітлюється питання внутрішнього розпорядку школи,  правила поведінки учнів в громадських місцях. Кожен класний керівник систематично проводить батьківські збори  не менше 3-4 разів на рік. Регулярно ведеться індивідуальна робота з батьками. Працює Батьківський всеобуч, на який, з метою просвітницької роботи, запрошуються працівники правоохоронних органів та лікарі. 

Більше уваги приділялося правовій освіті батьків. На класних батьківських зборах проводилися бесіди, робилися класними керівниками доповіді, здійснювалося анкетування з питань профілактики правопорушень серед неповнолітніх.      

В затвердженому плані роботи батьківського лекторію класним керівникам рекомендувалася наступна тематика:


  • ”Конвенція прав дитини” про права дітей ,

  • Правила поведінки учнів під час НВП ,         

  •  Вчимося розуміти свою дитину ,  

  •  Як уберегти дитину від правопорушень?

  • Професії, які обирають наші діти ,  

  •  Батькам про права дитини в родині:“Виховання без покарань»,

  • Про підготовку до ЗНО,

  • Про оздоровлення дітей в літній період.  

  •        

http://koroviya.ucoz.ua/_nw/9/41860617.jpg

Учні 3-А класу з класоводом Крецу М.П. та 4-Б класу з класоводом Косован В.І. запросили своїх матусь та бабусь до школи на свято 8 Березня. Щирі  слова привітання, промінь дитячої любові, ніжності торкнувся кожної жінки, яка лагідними руками пестить, засіває добром душі та серця дітей. У початкових класах звучали вірші, пісні, гуморески, різні інсценування.http://koroviya.ucoz.ua/_nw/10/82763938.jpg

http://koroviya.ucoz.ua/_nw/10/38624028.jpg

У травневі дні було проведено родинне свято "Серце мами завжди з нами", яке підготували й провели учні 6-А класу з Оксаною Іванівною Чимчинською. Шестикласники старалися з усіх сил гарно виступити перед своїми рідними матусями. Вони розповіли про те, як Бог створив жінку, яку всі називатимуть "Мама" на Землі. Цікавим був епізод зі славного Олімпа, де жили одні Боги чоловіки, а згодом аж з'явилися жінки. Все свято проходило у вигляді телевізійної програми "Mother TV". Святкова телепрограма складалася з:

- Ток-шоу з мамами 6-А класу;

- Музичної скриньки;

- Інформаційного часу;

- Спецвипуску телепередачі "Коли всі разом";

- Єралаша;

- Даруємо пісню;

- Служби розшуку дітей "Магнолія ТВ"

- Вітання від нових російських бабок;

- Часу вітань і побажань.

http://koroviya.ucoz.ua/_nw/10/41611595.jpg

Класовод 2-Б класу Деліцой Т.Т. підготувала й провела родинне свято: "Дай, бабусю, поцілую сивину твого волосся". Діти залюбки виступали, висловлювали слова вдячності, любові і поваги до своїх рідних, любимих бабусь і матусь. На святі прозвучали такі пісні: "Бабця-бабуся", "Заспівай мені бабусю", "Бабуся моя чарівниця", "Дякую, бабусю, за таку матусю". Дуже всім сподобався новий танець "Гопачок" під час якого хлопці (а їх аж 19 у 2-Б класі) демонстрували свою силу та вміння майже, як справжні козаки. А наприкінці свята, Зоріна Олександра звернулася з молитвою до Пречистої Діви Марії і попросила для всіх бабусь, матусь і татусів здоров'я та довгих літ життя.http://koroviya.ucoz.ua/_nw/10/06495949.jpg

 

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал