Порядок деннийСторінка1/28
Дата конвертації23.12.2016
Розмір3.21 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   28
ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання виконавчого комітету Обухівської міської ради10.03.2016 р. (10.00 год.)


 1. Про хід виконання Програми правової освіти населення міста Обухів на 2015-2018 р.р. за 2015 рік.

Доповідає: Пушенко Н.В. – начальник юридичного відділу.

 1. Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва на території Обухівської міської ради на 2015-2016 роки за 2015 рік.

Доповідає: Кондратюк А.М. – начальника управління економіки.

 1. Про внесення змін до Програми соціально – економічного і культурного розвитку міста Обухова та сіл міської ради на 2016 рік.

Доповідає: Кондратюк А.М. – начальника управління економіки.

 1. Про cхвалення Програми розвитку системи освіти на території Обухівської міської ради на 2016-2020 роки.

Доповідає: Мигаль М.Л. – начальник управління освіти.

 1. Про стан організації та забезпечення якісного харчування дітей у навчальних закладах Обухівської міської ради.

Доповідає: Мигаль М.Л. – начальник управління освіти.

 1. Про схвалення комплексної Програми розвитку молодіжної політики, фізичної культури і спорту на території Обухівської міської ради на 2016-2020 роки.

Доповідає: Яценко Ю.І. – начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту.

 1. Про підсумки виконання Програми реконструкції і будівництва доріг та монтажу вуличного освітлення на період 2013-2015 р.р.

Доповідає: Шевченко Л.М. – начальник відділу житлово-комунального господарства та транспорту.

 1. Про визначення об’єктів, видів суспільно-корисних робіт та підприємств і організацій для направлення правопорушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

Доповідає: Шевченко Л.М. – начальник відділу житлово-комунального господарства та транспорту.

 1. Про розгляд заяви фізичної особи – підприємця Малашінського Юрія Миколайовича щодо розміщення сезонного об’єкту відпочинку – дитячий ігровий лабіринт на території дитячого майданчику по вулиці Миру, 16 та погодження режиму роботи.

Доповідає: Кондратюк А.М. – начальника управління економіки.

 1. Про розгляд заяви фізичної особи – підприємця Павличука Анатолія Вікторовича щодо розміщення сезонного об’єкту відпочинку біля кафе «Суші - бар» (Ранковий ринок, вул. Каштанова, 21) та погодження режиму роботи.

Доповідає: Кондратюк А.М. – начальника управління економіки.

 1. Про розгляд заяви ПМП «Моноліт» щодо погодження режиму роботи магазину «Продукти», що знаходиться в приміщенні за адресою:місто Обухів, вулиця Київська, 117-а.

Доповідає: Кондратюк А.М. – начальника управління економіки.

 1. Про розгляд заяви фізичної особи – підприємця Майки Оксани Григорівни щодо погодження режиму роботи кафе «The Laft», розташованого за адресою: місто Обухів,вулиця Київська, 132/2.

Доповідає: Кондратюк А.М. – начальника управління економіки.

 1. Про затвердження Переліку місць розміщення об’єктів сезонної торгівлі та нестаціонарних об’єктів сфери послуг, відпочинку, розваг та спорту на території Обухівської міської ради.

Доповідає: Кондратюк А.М. – начальника управління економіки.

 1. Про розгляд заяви фізичної особи – підприємця Діасамідзе Давіда Шукрієвича щодо розміщення сезонного об’єкту відпочинку – дитячий батут та сонцезахисні парасольки на території паркової зони по вулиці Київська, 113/6-А та погодження режиму роботи.

Доповідає: Кондратюк А.М. – начальника управління економіки.

 1. Про розгляд заяви фізичної особи – підприємця Шумейко Ольги Петрівни щодо розміщення дитячого ігрового лабіринту на території міста Обухова та погодження режиму роботи.

Доповідає: Кондратюк А.М. – начальника управління економіки.

 1. Про розгляд заяви голови Обухівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України щодо надання в оренду нежилого (підвального) приміщення, яке знаходиться за адресою: місто Обухів, вулиця Київська, 154.

Доповідає: Кондратюк А.М. – начальника управління економіки.

 1. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Журила Петра Володимировича щодо зміни цільового призначення орендованого нежилого приміщення, яке знаходиться за адресою: місто Обухів, вулиця Київська, 148.

Доповідає: Кондратюк А.М. – начальника управління економіки.

18. Про затвердження розпоряджень міського голови № 28 - № 51 за 2016 рік.

Доповідає: Левченко О.М. – міський голова.

19. Питання опіки та піклування.

Доповідає: Жевага Ю.О. – начальник служби у справах сім’ї та дітей.

20. Про виділення коштів.

Доповідає: Рогоза В.І. – заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету.

21. Про переведення в першочергову чергу на отримання житла Сушко В.Г.

Доповідає: Вашека Г.М. - спеціаліст 1 категорії виконавчого комітету.

22. Про зняття статусу службового житла з квартири №79 по вулиці Каштановій будинок №28в місті Обухові та видача постійного ордера Лавруші Є.В.

Доповідає: Вашека Г.М. - спеціаліст 1 категорії виконавчого комітету.

23. Про зняття статусу службового житла з квартири №2 мікрорайону основий будинок №1в місті Обухові та видача постійного ордера Розовику І.В.

Доповідає: Вашека Г.М. - спеціаліст 1 категорії виконавчого комітету.

24. Про зняття статусу службового житла з квартири №147 мікрорайону Сосновий будинок №2в місті Обухові та видача постійного ордера Царенко О.В.

Доповідає: Вашека Г.М. - спеціаліст 1 категорії виконавчого комітету.

25. Про розгляд заяв та надання дозволів на будівництво та введення в експлуатацію об’єктів.Доповідає: Цельора В.В. – заступник міського голови, начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор.

 1. Про погодження Осадчуку Б.М. об’єкта містобудування: «Будівництво індивідуального житлового будинку загальною площею до 300м² за адресою: м. Обухів, ж/м Лукавиця».

 2. Про погодження Осадчуку Б.М. об’єкта містобудування: «Будівництво індивідуального житлового будинку загальною площею до 300м² за адресою: м. Обухів, ж/м Лукавиця».

 3. Про погодження Волощуку В.І. об’єкта містобудування: «Будівництво індивідуального житлового будинку загальною площею до 300м² за адресою: м. Обухів, ж/м Польок, квартал №6, земельна ділянка №1».

 4. Про погодження Середі Н.А. об’єкта містобудування: «Будівництво індивідуального житлового будинку загальною площею до 300м² за адресою: м. Обухів, ж/м Польок, квартал 1-12».

 5. Про погодження Хоменко С.І. об’єкта містобудування: «Реконструкція житлового будинку загальною площею до 300м² за адресою: м. Обухів, вул. Калинова, 25.»

 6. Про погодження Пазинич І.А. об’єкта містобудування: «Будівництво індивідуального житлового будинку загальною площею до 300м² за адресою: м. Обухів, ж/м Польок, 1-03».

 7. Про погодження Назаренко Т.М. об’єкта містобудування: «Реконструкція житлового будинку загальною площею до 300м² за адресою: м. Обухів, вул. Садова, 14».

 8. Про погодження Шушуєвій В.М. об’єкта містобудування: «Будівництво індивідуального гаража загальною площею до 300м² за адресою: м. Обухів, вул. Київська».

 9. Про надання дозволу Щербині Г.П. на перепланування (реконструкцію) квартири №155 у багатоквартирному житловому будинку № 158 по вулиці Київській у місті Обухові.

 10. Про надання дозволу Щербині О.В. на перепланування (реконструкцію) квартири №99 у багатоквартирному житловому будинку № 168 по вулиці Київській у місті Обухові.

 11. Про присвоєння адреси магазину: м. Обухів, вул. Каштанова, та оформлення права власності Атаманюку М.Д.

 12. Про присвоєння адреси індивідуальному житловому будинку: м. Обухів, вул. Незалежності, будинок №16 та оформлення права власності Нечай Р. А.

 13. Про присвоєння адреси індивідуальному житловому будинку: м. Обухів, вул. Пушкіна, будинок №68 та оформлення права власності Жернокльов Г.І.

 14. Про присвоєння адреси індивідуальному житловому будинку: м. Обухів, вул. Б.Хмельницького, будинок №37/1 та оформлення права власності Устименку Д.О.

 15. Про присвоєння адреси індивідуальному житловому будинку: м. Обухів, ж/м Лукавиця, будинок №73 та оформлення права власності Камінській Т.В.

 16. Про присвоєння адреси індивідуальному житловому будинку: м. Обухів, ж/м Лукавиця, будинок №1-А та оформлення права власності Осадчуку Б.М.

 17. Про присвоєння адреси індивідуальному житловому будинку: м. Обухів, ж/м Лукавиця, будинок №1-Б та оформлення права власності Осадчуку Б.М.

 18. Про присвоєння адреси індивідуальному житловому будинку: м. Обухів, ж/м Дзюбівка, будинок №194 та оформлення права власності Тітову В.Л.

 19. Про присвоєння адреси індивідуальному житловому будинку: м. Обухів, вул. Волошкова, будинок №54 та переоформлення права власності Соколу М.Я.

 20. Про скасування рішення виконавчого комітету Обухівської міської ради від 05.08.2014 р. № 828 виділення окремого об’єкта нерухомого майна та присвоєння адреси житловому будинку площею 149,1 м² №348/1 на ж/м Лукавиця у місті Обухові та оформлення права власності Кашубі Я.А.

 21. Про виділення окремого об’єкта нерухомого майна та присвоєння адреси 144,2 м² житлового будинку № 348 на ж/м Лукавиця у місті Обухові та оформлення права власності Корнієнко Ю.А.

 22. Про присвоєння адреси індивідуальному гаражу та оформлення права власності Шушуєвій В.М.

 23. Про присвоєння адреси земельній ділянці: м. Обухів, вул. Київська, земельна ділянка №170-Г та внесення змін до правовстановлюючих документів оренди земельної ділянки Бондаренку О.А.

 24. Про присвоєння адреси земельній ділянці: м. Обухів, вул. Волошкова, земельна ділянка №29/1 та переоформлення права власності Черкаському Д.М.

 25. Про присвоєння адреси земельній ділянці: м. Обухів, ж/м Вікторія, земельна ділянка №104 та переоформлення права власності Черкаській Г.М.

 26. Про присвоєння адреси земельній ділянці: м. Обухів, ж/м Лукавиця, земельна ділянка №600 та переоформлення права власності Кожем’яко В.І.

 27. Про присвоєння адреси земельній ділянці: м. Обухів, вул.. Піщана, земельна ділянка №66/1 та переоформлення права власності Сторожик Т.І.

 28. Про присвоєння адреси земельній ділянці та двоповерховому об’єкту незавершеного будівництва, розміщеного на даній земельній ділянці: м, Обухів, вул. Зелений Гай, 1-А та присвоєння права власності Панченко М.С.

 29. Про присвоєння адреси земельним ділянкам: м, Обухів, вул. Черняхівського та присвоєння права власності Мартиненко М.Г.

 30. Про присвоєння нежилому приміщенню загальною площею 395 м² юридичної адреси: м. Обухів, вул. Каштанова, корпус 1, що знаходиться в оперативному управлінні Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради.

32. Різне.проект

ОБУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я №___
від 10.03.2016 року м. Обухів

Про хід виконання Програми правової освіти населення

міста Обухів на 2015-2018 роки за 2015 рік
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника юридичного відділу Пушенко Н.В. про хід виконання заходів Програми правової освіти населення міста Обухів на 2015 – 2018 роки, затвердженої рішенням Обухівської міської ради від 29 січня 2015 року «Про затвердження Програми правової освіти населення міста Обухів Київської області на 2015 – 2018 роки», керуючись частиною 2 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   28


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал