Піб вчителя має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель математики І фізики середньої школиСкачати 42.17 Kb.
Дата конвертації09.05.2017
Розмір42.17 Kb.
Характеристика діяльності

вчителя математики комунального закладу «Кароліно-Бугазька загальноосвітня

санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів»

(ПІБ вчителя)

(ПІБ вчителя) має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель математики і фізики середньої школи. Працює на посаді учителя математики у комунальному закладі «Кароліно-Бугазька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І – ІІ ступенів» з 1976 року.

Рішенням обласної атестаційної комісії при управлінні освіти і наукової діяльності Одеської облдержадміністрації від 28 квітня 2010 року підтвердила кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

У 2014 році (ПІБ вчителя) підвищила кваліфікацію в Одеському обласному інституті удосконалення вчителів на денних курсах, посвідчення № 000356, а також отримала сертифікат про завершення курсу з використання інформаційно-комунікативних технологій при викладанні навчальних технологій.
(ПІБ вчителя) досконало володіє сучасною методикою викладання математики, має глибокі знання з предмета, велику увагу приділяє інформатизації процесу викладання математики, виважено і розумно застосовує комп’ютерну техніку на уроках та в позаурочній роботі з учнями. Працюючи над проблемою «Роль і місце дидактичних ігор при вивченні математики» особливу увагу звертає на формування математичної грамотності, розвиває вміння висловлювати обґрунтовані математичні судження, вчить діяти за заданим алгоритмом, а також самостійно конструювати нові алгоритми.

(ПІБ вчителя) показала себе фахівцем своєї справи, має добру науково-теоретичну підготовку, володіє методикою викладання предмета, забезпечує засвоєння учнями основних математичних понять, передбачених програмою з формування практичних умінь та навичок. На уроках використовує сучасні форми і методи навчання, що активізують розумову діяльність учнів, сприяє підвищенню в них інтересу до вивчення математики, працює над розвитком математичного мислення.

(ПІБ вчителя) приділяє увагу створенню найсприятливіших умов для навчання, виховання і розвитку учнів, обов'язково враховуючи їхні індивідуальні нахили, здібності, інтереси. Плануючи свою роботу з учнями, на уроці вчителька вважає основою процесу навчання диференціацію. Широко використовує творчі та проблемні завдання, що стимулюють творчу ініціативу та самостійність учнів. Такий підхід до процесу навчання створює умови для розвитку пізнавальної активності, самовираження та самовдосконалення учнів.

(ПІБ вчителя) враховує психологічні особливості учнів, їх реальні навчальні можливості, стимулює позитивне ставлення учнів до навчально – пізнавальної діяльності. Уміє лаконічно, доступно подати навчальний матеріал Поурочні плани відображають роботу з виконання державних програм, індивідуальну та диференційовану роботу з учнями.

На уроках (ПІБ вчителя) . учні працюють відповідно до свого рівня навчальних досягень. Це забезпечується певною кількістю навчально-пізнавальних дій, які виконуються на уроці , одночасно звертається увага на розуміння й осмислення виконуваних операцій. Завдання розробляються різної складності. Виконанню такого обсягу роботи на уроці сприяють майстерність учителя, чітко продумані етапи уроку, раціональне використання кожної його хвилини, правильність добору матеріалу. Вчитель планує обсяг самостійної діяльності з метою відпрацювання необхідних загальнонавчальних і спеціальних умінь та навичок, застосовує в роботі на уроці методи, що сприяють уникненню перевантаження учнів, попереджає розумове перенавантаження (замінює подачу теоретичного матеріалу практичними завданнями, включає в дію різні органи чуття.

(ПІБ вчителя) особливу увагу приділяє позакласній роботі з предмету. Традиційними стали в школі-інтернаті тижні математики. При проведенні тижня “Математика – цариця наук ” в 2014-2015 навчальному році були залучені учні всіх класів закладу. Для вихованців школи-інтернату були проведені тематичні лінійки “ Математика на кожному кроці”, “ Чи знаєте ви, що…” , “Цікавинки про математику ”, підсумком тижня став виховний захід “З’їзд геометричних фігур”.

Кабінет математики, створений учителем (ПІБ вчителя), обладнаний навчаль-ними посібниками, дидактичним матеріалом , оформлено інформаційно-навчальні стенди та тематичні куточки, які містять актуальну інформацію та мають корисний практичний та виховний зміст. Це значна допомога їй у підвищенні інтенсивності навчального процесу.

Вчитель відзначається гуманним ставленням до колег і учнів, чітко спланованою роботою, професіоналізмом. Систематично підвищує свій фаховий рівень, активно займається самоосвітою, намагається завжди бути інформованою про інновації у методиці, передплачує методичну літературу, володіє засобами Інтернету та комп’ютерними технологіями на уроках та позакласній діяльності, систематично проходить курсову перепідготовку. Приймає участь в методичній роботі школи-інтернату: ділиться досвідом роботи з молодими спеціалістами, проводить відкриті уроки, в міжатестаційний період готувала виступи на педраду «Соціалізація випускників у суспільство», «Формування життєвих компетентностей школярів засобами впровадження інноваційних технологій навчання на уроках математики в умовах санаторної школи-інтернату». (ПІБ вчителя) є керівником шкільного методичного об’єднання учителів природничо-математичного циклу.

Як класний керівник 5-го класу багато уваги приділяє згуртуванню дитячого колективу, формуванню в учнів загальнолюдських якостей. З учнями будує відносини на принципах довіри, взаєморозуміння.

Учитель відзначається педагогічним тактом, має високу загальну культуру, стійкі моральні якості. Користується повагою серед колег, учнів школи та батьків.

(ПІБ вчителя) відповідає займаній посаді та може бути атестована на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Адміністрація школи пропонує за підсумками роботи вчителя та за результатами атестації у 2015 році підтвердити (ПІБ вчителя) кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».


«15» березня 2015р.

Директор школи -інтернату
З характеристикою ознайомилась

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал