Назва засобу Медико-технічні вимогиСкачати 55.73 Kb.
Дата конвертації03.03.2017
Розмір55.73 Kb.


Назва засобу

Медико-технічні вимоги

1

Засіб для дезінфекції, перед стериліза-ційного очищення , стерилізації медичних інструментів, дезінфекції поверхонь, генеральних прибирань

Гігасепт АФ форте нью (або еквівалент)

1.Рідкий концентрат для дезінфекції, перед стерилізаційного очищення , стерилізації медичних інструментів, дезінфекції поверхонь, обладнання, генеральних прибирань

2. Широкий спектр антимікробної дії: (включаючи збудників туберкульозу, резистентні штами внутрішньолікарняних інфекцій, мультирезистентний золотистий стафілокок (MRSA), ентерокок, синьогнійну паличку, протей, Helicobacter pylory, ешерихії, шигели, клостридії, сальмонели, клебсієли, легіонели, лептоспіри, ієрсінії, коринебактерії, стрептококи, стафілококи, менінгококи, особливо-небезпечні інфекції:чума, туляремія, черевний тиф, холера; та інші види бактерій), вірусів (в т.ч. збудників гепатитів А, В, С, ВІЛ-інфекції, герпес-, рота-, корона-, каліці-, параміксо-, ханта-, вакцинія-, папова-, ентеро- (в т.ч. поліовірусні), респіраторно-синцитіальні, рино-, аденовірусні інфекції, SARS, збудників різних видів грипу та парагрипу, зокрема: A(H5N1) «пташиний грип», A(H1N1) «свинячий грип»), фунгіцидні (включаючи кандидози, дерматомікози (у т.ч. трихофітії), плісняві гриби, (у т.ч. аспергильози)) та спороцидні властивості (B. subtilis, B. anthracoides, сибірка).

3. Можливість застосування засобу для дезінфекції, суміщеної з перед стерилізаційним очищенням, стерилізації медичних інструментів (у т.ч. ендоскопів), дезінфекції та очищення поверхонь приміщень, апаратури, у т.ч. особливо-чутливої з різних матеріалів (виробів з заліза, неіржавіючої сталі, міді, латуні, цинку, алюмінію, пластиків (поліетилен, полістирол, поліметил метакрилат, полікарбонат, поліоксіметилен, поліетилен терефталат, поліамід, полісульфон, м’якого та твердого полівініл хлорид, плексигласу, поліефіру, латексу, вітону, тефлону, силікону, альгінату, гідроколоїду), гум (натуральний, бутадієнстирольний, нітріловий, ізобутен-ізопреновий, хлоропреновий, фтороуглеродний каучук, етиленпропілендієн, полідиметилсилоксан, поліуретан)

4.Можливість застосування в ультразвукових пристроях. . Сумісність з ферментними засобами для перед стерилізаційного очищення.

5. Можливість обробки ендоскопічного обладнання сумісність з матеріалами ендоскопів.

6. Відсутність у складі засобу альдегідів, хлору, окисників. Диметилдиоктиламоніум хлорид – не менше 10,0, феноксіпропанол – не менше 15,0, лаурилпропілендіамін – не менше 9,5, кокосалкілпропілендіаминбігуанідиндіацетат – не менше 15,6 (діючі речовини); інгібітор корозії, неіонні ПАР) .Кількість АДР у складі – не менш 50%.

7. Відсутність необхідності спеціальної підготовки робочого розчину для застосування (підігрівання, додавання допоміжних речовин, застосування лише гарячої або лише холодної води, тощо).

8.Наявність скороченого часу експозиції за режимом застосування для дезінфекції та перед стерилізаційного очищення медичних інструментів при парентеральних вірусних гепатитах і туберкульозі та обробки поверхонь (не більше 15 хвилин).

9. Висока стабільність :можливість зберігання засобу у відкритому вигляді 1 рік.

10. Можливість застосування засобу після замерзання та подальшого розморожуваня.

11. Можливість застосування засобу методом2-х відер при витраті робочого розчину 15 мл/кв.м площі

12. Можливість застосування засобу у підлого мийних, пральних машинах, ультразвуковому і циркуляційому мийному устаткуванні.


13. Кількість літрів робочого розчину з 1л концентрату для дезінфекції виробів медичного призначення при вірусних інфекціях не менше 1000л

14. Можливість застосування для обробки ендоскопічного обладнання (підтверджена виробниками ендоскопів)
2

Засіб для дезінфекції поверхонь приміщень, виробів медичного призначення ,

ДезТАБ нью 330 таб.

1. Засіб на основі хлору у вигляді таблеток

2. Засіб на основі композиції трихлорізоціанурової кислоти – 43.0%, натрієвої солі дихлорізоціанурової кислоти – 20.0% та миючих добавок (не менше 30%)

3. Можливість застосування засобу для дезінфекції та перед стерилізаційного очищення виробів медичного призначення без додавання мийних засобів.

4. Можливість застосування засобу для дезінфекції та одночасного миття поверхонь приміщень (стіни, підлога, двері, тверді меблі тощо), холодильного та технологічного обладнання, ємностей для зберігання питної води; білизни, предметів догляду хворих, санітарно-технічного обладнання, для знезараження виробів медичного призначення одноразового застосування, медичних відходів з текстильних матеріалів (в тому числі перев’язувальний матеріал, ватяні тампони, серветки тощо), виділень та біологічних рідин (кров, сироватка, мокротиння, промивні та змивні води тощо), посуду з під-виділень; спеціального одягу, в т.ч. одноразового використання; сміттєпроводів, контейнерів та інших місткостей для сміття, санітарного транспорту, без додавання допоміжних речовин

5. Можливість зберігання робочого розчину протягом не менше 5 діб

6. Зручність застосування (1 таблетка на 10 л води для обробки поверхонь при парентеральних вірусних інфекціях).

7. Можливість зберігання робочого розчину та багаторазового застосування для дезінфекції та ПСО протягом не менше 5 діб.

8. Наявність антимікробної дії засобу для обробки поверхонь та інструментів за режимом проти туберкульозу

9. Широкий спектр антимікробної дії: бактерицидні (включаючи туберкульоз, чуму, холеру,туляремію,черевний тиф, ієрсініози, легіонельози тощо), віруліцидні (в т.ч. гепатити А, В, С, ВІЛ, пташиний грип, SARS, ентеровіруси), фунгіцидні властивості (у т.ч. кандидози, дерматомікози, плісняві гриби), спороцидні властивості

10. Можливість дезінфекції овочей,фруктів, яєць птиці.

11. Можливість застосування засобу для знезараження води басейнів, шахтних та трубчастих колодязів,каптажів, систем водопостачання та водовідведення, каналізаційних колодязів тощо, знезараження стічних вод (у т.ч. з інфекційних вогнищ, лікарень).

12. Можливість проведення дезінфекції поверхонь способом протирання, замочування, занурення розчинами, що містять від 0,01% до 0,1 % включно активного хлору в присутності осіб, не причетних до проведення робіт (у т.ч. пацієнтів, відвідувачів, персоналу та інших осіб) без захисту органів дихання та очей.

13. Термін зберігання засобу - 5 років


3.«БактеріоСол S (cтерил)», кан. по 5 л. або еквівалент

1. Засіб на і на основі 2-пропанолу, для гігієнічної та хірургічної обробки рук персоналу у вигляді гелю. Відсутність у складі засобу потенційних алергенів (барвників, запашок, ЧАСів, гуанідінів, бутандіолу, амінів). Наявність компонентів по догляду за шкірою для збереження еластичності та гідро-ліпідного балансу шкіри.

2. Наявність бактерицидних (у т.ч. щодо збудників внутрішньолікарняних інфекцій), туберкулоцидних, віруліцидних (в т.ч. щодо збудників вірусних гепатитів В,С, СНІДу, папова-, рота- ентеро-, вакцинія вірусів, вірусу Avian influenza), фунгіцидних (в т.ч. щодо грибів роду Candida, дерматомікозів) властивостей.

3. Час обробки при хірургічній обробці рук не більше 1,5хв.

4. Можливість застосування засобу для антисептичної обробки шкіри операційного та ін’єкційного полів; шкіри перед та після проведення різних маніпуляцій у пацієнтів будь-якого віку, у т.ч. дітей (ін’єкції, пункції, забір крові, встановлення катетерів та інші хірургічні втручання);

антисептичної обробки дрібних пошкоджень шкіри персоналу та пацієнтів; для холодних компресів.

5. Здатність засобу зберігати свої властивості після замерзання та розморожування

6. Наявність пролонгованої дії протягом не менше 3-х годин. Ефективність у присутності органічних забруднень та виділень

7. Можливість застосування засобу за відсутності води, без попереднього миття рук, без наявності раковин для миття рук, засіб забезпечує знежирююче очищення шкіри, сприяє ефективному прилипанню хірургічної плівки, пов'язок. Нанесення засобу на скарифіковану шкіру не ускладнює загоєння штучно нанесених ран.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал