Навчальний посібник Укладачі: Н. Г. Матейчук, О. П. Степаненко Чернівці 2014 ббк 88я7 (076) п 863Скачати 36.11 Kb.
Дата конвертації25.12.2016
Розмір36.11 Kb.
ТипНавчальний посібник
Міністерство освіти і науки України

Чернівецький національний університет

імені Юрія Федьковича

ОСНОВИ ПСИХОЛОГІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ (ПСИХОЛОГІЯ): Робочий зошит

Навчальний посібник

Укладачі: Н. Г. Матейчук, О. П. Степаненко

Чернівці


2014

ББК 88я7


УДК 159.9(076)

П 863
Друкується за ухвалою Вченої радиЧернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

(Протокол № 9 від 25 вересня 2014 року)
Рецензенти:

Борисюк А. С., доктор психологічних наук, професор кафедри психології та соціології Буковинського державного медичного університету

Руда Г. В., кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри педагогіки, психології та теорії управління Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

Галичанська А. В., кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
Укладачі: Н. Г. Матейчук, О. П. Степаненко


П 863

Основи психології та педагогіки (психологія): Робочий зошит : навчальний посібник / уклад. : Н. Г. Матейчук, О. П. Степаненко. – Чернівці, 2014. – 127 с.

У робочому зошиті подано структуру виконання завдань семінарських занять, завдань, винесених на самостійне опрацювання студентами.

Навчальне видання містить запитання та завдання для самоконтролю, практичні завдання, психологічні завдання, тестові завдання, запропоновані методики дослідження пізнавальних процесів та індивідуально-психологічних властивостей особистості. Розроблені різні форми контролю знань і вмінь студентів. Навчальне видання корисне для організації семінарських занять, а також для самостійної підготовки студентів до занять.

Для студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, психологів-науковців, практичних психологів, а також широкого кола читачів, які цікавляться різними питаннями психології.


ББК 88я7

УДК 159.9(076)
© Н. Г. Матейчук, 2014

© О. П. Степаненко, 2014


ЗМІСТ

ПЕРЕДМОВА
РОЗДІЛ 1. ВСТУП ДО ПСИХОЛОГІЇ
Тема 1. Предмет, стан і структура психології
РОЗДІЛ 2. ПІЗНАВАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Тема 1. Відчуття
Тема 2. Сприймання
Тема 3. Увага
Тема 4. Пам’ять
Тема 5. Мислення
Тема 6. Уява
РОЗДІЛ 3. ЕМОЦІЙНО-ВОЛЬОВА СФЕРА

ОСОБИСТОСТІ
Тема 1. Емоції та почуття
Тема 2. Воля
РОЗДІЛ 4. ІНДИВІДУАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ОСОБИСТОСТІ
Тема 1. Темперамент
Тема 2. Характер
Тема 3. Здібності
ПЕРЕДМОВА

Психологія – наука, вивчення якої з кожним роком набуває все більшої актуальності та необхідності. Як навчальна дисципліна «Психологія» покликана ознайомити студентів із основними поняттями, принципами та положеннями, розкрити специфіку, особливості та закономірності предмету – психіки та психічних явищ.

Успішне вивчення курсу є передумовою розвитку вміння розуміти себе та інших, робити психологічний аналіз дій, поведінки, вчинків людини. Вивчення психології передбачає активну роботу студентів не тільки під час лекцій, а й під час практичних та семінарських занять, виконання завдань самостійної та індивідуальної роботи.

Робочий зошит призначений для виконання завдань із дисципліни «Психологія». У ньому подаються теми, необхідні структурні складові до кожного практичного та семінарського заняття й завдань для самостійної роботи студента. Запропоновані завдання студенти виконують під час роботи на практичних та семінарських заняттях та при підготовці до них у позааудиторний час. До початку вивчення кожної наступної теми, студент повинен заповнити усі сторінки зошита, що відводяться для попередньої теми.Мета робочого зошита – оптимізувати пізнавальну активність студентів, сприяти формуванню цілісних та систематичних знань дисципліни, вчити культури наукового пізнання. Наявні у робочому зошиті складові дозволяють спростити процедуру відпрацювання студентом пропущених практичних та семінарських занять, зробити прозорою систему оцінювання у процесі вивчення дисципліни.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал