Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладівСкачати 18.83 Kb.
Pdf просмотр
Дата конвертації01.01.2017
Розмір18.83 Kb.
ТипНавчальний посібник
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ
ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ЮЛІЯ ЗАХАРОВА
ІНТОНАЦІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
СУЧАСНОГО АНГЛІЙСЬКОГО
МОВЛЕННЯ

За редакцією професора А.Д.Бєлової
Навчальний посібник Київ Видавництво Ліра-К
2015

Захарова Ю.М.
2
УДК
ББК
З 38
Рецензенти:
Андрієвська Е.М., − доцент кафедри теорії та практики перекладу романських мов Київського національного університету
ім. Тараса Шевченка, кандидат філологічних наук.
Нестеренко НМ, − доцент кафедри англійської філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, кандидат філологічних наук.
Плющ Н.П., − доцент кафедри сучасної української мови Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, кандидат філологічних наук. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.
Захарова Ю.М.
З 38 Інтонаційна організація сучасного англійського
мовлення: навчальний посібник / За ред. А.Д.Бєлової. – К Видавництво Ліра-К, 2015. – 152 с.
ISBN 978-617-7320-00-4
У посібнику ґрунтовно та у доступній формі описується інтонаційна система сучасного англійського мовлення. Книга дає уявлення про традиційні та найновіші підходи до вивчення інтонації англійського мовлення, про багатий інвентар інтонаційних засобів англійського мовлення, конкретні аспекти функціонування просодії та її соціолінгвістичну детермінованість. У роботі висвітлені найсучасніші методи аналізу мовленнєвої інтонації, що ґрунтуються на нових досягненнях науки і техніки. Для науковців, викладачів, студентів, найширшого кола читачів.
УДК
ББК
ISBN 978-617-7320-00-4
© Ю.М.Захарова, 2015
© Вид. Ліра-К, 2015

Інтонаційна організація сучасного англійського мовлення
3

ЗМІСТ


ВІД АВТОРА 1. ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДОСЛІДЖЕНЬ У СУЧАСНІЙ ФОНЕТИЦІ 2. ВИЗНАЧЕННЯ ІНТОНАЦІЇ У СУЧАСНІЙ ЛІНГВІСТИЦІ 3. ПІДХОДИ ДО ВИВЧЕННЯ ІНТОНАЦІЇ 4. ІНТОНЕМА ЯК ІНТОНАЦІЙНА ОДИНИЦЯ ........................42 5. ІНВЕНТАРНО-ТАКСОНОМІЧНИЙ АНАЛІЗ ІНТОНАЦІЙНИХ ЗАСОБІВ АНГЛІЙСЬКОГО МОВЛЕННЯ 5.1. Мелодичний компонент інтонації 5.1.1. Типи ядерного тонув англійському мовленні 5.1.2. Типи інтонаційних шкал в англійському мовленні 5.1.3. Діапазон та інтервал тональної зміни як важливі кореляти одиниць плану вираження ..........77 5.2. Інтенсивність та наголос як складові динамічного компоненту інтонації ....................................................88 5.3. Темпоральний компонент інтонації 6. СОЦІОЛІНГВІСТИЧНИЙ АСПЕКТ ІНТОНАЦІЇ 6.1. Соціокультурне варіювання інтонації ....................116 6.2. Гендерна зумовленість просодії ............................125 ТЕМАТИКА ДЛЯ НАПИСАННЯ РЕФЕРАТІВ, КУРСОВИХ ТА ДИПЛОМНИХ РОБІТ БІБЛІОГРАФІЯ ...................................................................135Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал