Наказ №535 Про затвердження Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон України у пункті пропускуСторінка1/3
Дата конвертації05.02.2017
Розмір0.75 Mb.
ТипНаказ
  1   2   3
КОПІЯ

Прим №______ДЕРЖАВНА

ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ


ЗАХІДНЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ

МОСТИСЬКИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН

Н А К А З


м. Мостиська
«01» грудня 2015 року № 535
Про затвердження Технологічної

схеми пропуску осіб, транспортних

засобів та вантажів через державний

кордон України у пункті пропуску

«Шегині»
Відповідно до статті 25 Закону України «Про прикордонний контроль», законів України «Про державний кордон», «Про Державну прикордонну службу України», Митного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2010 року № 751 «Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю», від 21 травня 2012 року № 451 «Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними» та інших нормативно-правових актів України, з метою підвищення ефективності контролю за переміщенням через державний кордон України осіб, транспортних засобів та вантажів,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити та ввести в дію Технологічну схему пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині» (додається).

2. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

3. Начальнику відділу прикордонної служби «Шегині» Мостиського прикордонного загону, довести вимоги цього наказу до особового складу, забезпечити його виконання.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Мостиського прикордонного загону – начальника штабу.
Начальник Мостиського прикордонного загону

підполковник О.І. Соловей

Затверджено

наказ Мостиського прикордонного

загону


від «01» грудня 2015 року № 535

ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА

пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині»I. Загальні положення

1.1. Технологічна схема пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон України у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині» (далі – Технологічна схема), розроблена відповідно до ст. 25 Закону України «Про прикордонний контроль» від 05 листопада 2009 року, Закону України від 13 березня 2012 року № 4495-IV, «Митного кодексу України», Постанов Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2010 року № 751 «Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю» та від 21 травня 2012 року № 451 «Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними» та інших нормативно-правових актів України і визначає порядок взаємодії підрозділу охорони державного кордону Мостиського прикордонного загону (далі – підрозділ охорони державного кордону), відділів митного оформлення №1-4 митного поста «Мостиська» Львівської митниці ДФС (далі – ВМО № 1-4 м/п «Мостиська») та підрозділів інших державних контрольних служб, які здійснюють свою діяльність у пункті пропуску «Шегині» (далі – пункт пропуску), загальний порядок та послідовність проведення всіх видів контролю, особливості здійснення підрозділами державних контрольних служб окремих процедур контролю та їх складових елементів (перевірка документів, огляд транспортних засобів тощо) у рамках реалізації визначених законодавством компетенції та повноважень. При цьому зміст процедур контролю визначається чинним законодавством України.


1.2. У разі змін в законодавстві або якщо положення Технологічної схеми не відповідають визначеним законодавством України нормам чи правилам, встановленим міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, до внесення відповідних змін, Технологічна схема діє в частині, що не суперечить чинному законодавству та міжнародним договорам України.
1.3. Усі процедури контролю, що здійснюються службовими та посадовими особами підрозділів державних контрольних служб у рамках цієї Технологічної схеми, не повинні впливати на ефективність протидії протиправній діяльності у пункті пропуску.
1.4. Терміни, що вживаються у цій Технологічній схемі визначені нормативно – правовими актами з питань охорони державного кордону, митної справи та іншими законодавчими актами України.
1.5 Пункт пропуску «Шегині»

Відкритий: Постановою КМ України № 544-р від 19 вересня 2002 року.

Місце знаходження: Область: ЛЬВІВСЬКА Район: МОСТИСЬКИЙ

Адреса: с. ШЕГИНІ телефон: (03234) 63-125.

Відстань від державного кордону: 50 м

Категорія: міжнародний;

Вид сполучення: автомобільний, пішохідний;

Характер транспортних перевезень: вантажно-пасажирський;


Режим функціонування: постійний;

Час роботи: цілодобовий.


ІІ. Місця для проведення контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, межі території пункту пропуску, зони прикордонного та митного контролю, місця стоянок транспортних засобів.
2.1. Прикордонний контроль осіб, транспортних засобів і вантажів здійснюється у місцях, визначених статтею 5 Закону України «Про прикордонний контроль».
2.2. Митний контроль автомобільних транспортних засобів і товарів здійснюється відповідно до Типової технологічної схеми здійснення митного контролю автомобільних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 р. №451 «Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними».
2.3. Переміщення та митний контроль автомобільних транспортних засобів і товарів у пункті пропуску здійснюється з використанням двоканальної системи, на смугах руху, визначених для переміщення автомобільних транспортних засобів за їх типами, з урахуванням вимог законодавства щодо декларування та оподаткування автомобільних транспортних засобів і товарів.

Для здійснення прикордонного та митного контролю транспортних засобів у пункті пропуску визначені смуги руху, які позначені відповідними розпізнавальними знаками (табличками, дорожньою розміткою):


В’їзд:

Смуга руху № 1-2 - для руху автотранспорту загального порядку пропуску (червоний коридор);

Смуга руху № 3-4 - для руху автотранспорту спрощеного порядку пропуску (зелений коридор);

Смуга руху № 5 – для руху автобусів;

Смуга руху № - 10-11,13 – для руху вантажних транспортних засобів та суб’єктів ЗЕД;

Смуга руху № 12 – для руху офіційних делегацій (СD).Виїзд:

Смуга руху № 6 - для руху автобусів;

Смуга руху № 7-8 - для руху автотранспорту спрощеного порядку пропуску (зелений коридор);

Смуга руху № 9 - для руху автотранспорту загального порядку пропуску (червоний коридор);

Смуга руху № 14-15 - для руху вантажних транспортних засобів та суб’єктів ЗЕД.
2.3.1. Смуги руху, позначені символами зеленого кольору («зелений коридор»), призначені для переміщення товарів в обсягах, що не підлягають оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території і не підлягають письмовому декларуванню.
2.3.2. Смуги руху, позначені символами червоного кольору («червоний коридор»), призначені для переміщення всіх інших автомобільних транспортних засобів і товарів.
2.3.3. «Автобусна смуга руху» - місце здійснення прикордонного і митного контролю автобусів, що здійснюють регулярні та нерегулярні міжнародні перевезення пасажирів (у тому числі - туристичних груп), що визначається з урахуванням існуючої інфраструктури пункту пропуску.
2.4. Особа, яка здійснює переміщення автомобільних транспортних засобів і товарів через державний кордон України, самостійно обирає смугу руху («зелений» або «червоний» коридор) для проходження прикордонного та митного контролів.
2.5. Межі території пункту пропуску визначаються та затверджуються відповідно до вимог п.22 Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2010 №751.
2.6. Для здійснення прикордонного та митного контролю в пункті пропуску встановлюються зони контролю.
2.6.1. Зона прикордонного контролю у пункті пропуску визначається відповідно до пункту 20 Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2010 року № 751.

Зона прикордонного контролю встановлена і позначена інформаційними табличками:

від лінії паспортного контролю (лінія кабін паспортного контролю) до виїзного шлагбауму з пункту пропуску в напрямку Республіки Польща;

в спеціальних службових приміщеннях відділу прикордонної служби «Шегині», які розташовані в зазначеному пункті пропуску;

від місця несення служби прикордонного наряду «Вартовий біля шлагбауму» тил при в’їзді в пункт пропуску на відстань 20 метрів в бік державного кордону;

до зони прикордонного контролю пункту пропуску «Шегині» не включається територія магазину безмитної торгівлі.


2.6.2. Зона митного контролю у пункті пропуску створюється митним постом «Мостиська» Львівської митниці ДФС (далі – м/п «Мостиська») за погодженням з Мостиським прикордонним загоном відповідно до Порядку створення зон митного контролю та їх функціонування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22 травня 2012 року № 583, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 червня 2012 року за №879/21191.

Рішення про створення зони митного контролю (далі - Рішення) підписується керівником митного поста або уповноваженою ним особою та погоджується з керівництвом Мостиського прикордонного загону. Межі зон митного контролю в пункті пропуску визначаються план-схемою, яка додається до Рішення. Зони митного контролю встановлюється на смугах руху автотранспорту, в залах митного огляду, складах митниці, інших приміщеннях, магазині безмитної торгівлі, позначена дорожньою розміткою та інформаційними табличками.


2.7. Для стоянки затриманих транспортних засобів визначений спеціальний майданчик, а поглиблений огляд транспортних засобів у пункті пропуску здійснюється в боксах для проведення поглибленого огляду, або на спеціальних площадках з виведенням транспортного засобу з загального потоку зі смуги руху.
2.8. Зони прикордонного контролю та митного контролю є режимною зоною пункту пропуску, на якій можуть встановлюватися додаткові режимні правила.
III. Маршрути руху, місця стоянки і місця відстою транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, а також порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру


    1. Для здійснення контролю транспортні засоби, що перевозять через державний кордон отруйні (сильнодіючі) речовини та небезпечні вантажі слідують по смузі руху № 10 при в’їзді в Україну та по смузі руху № 15 – при виїзді з України, які позначені в пункті пропуску, як смуги руху для вантажних транспортних засобів.

3.2. Відстій транспортних засобів, які перевозять через державний кордон отруйні (сильнодіючі) речовини та небезпечні вантажі здійснюється в спеціально визначеному місці на вантажному напрямку в зоні митного контролю.


3.3. Пропуск транспортних засобів з негабаритними вантажами здійснюється в пункті пропуску по смузі руху № 11 як на в’їзд так і на виїзд з України.

Місце стоянки небезпечних вантажів позначено в пункті пропуску відповідними інформаційними знаками.


ІV. Загальний порядок та послідовність контрольних операцій і порядок пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів та вантажів, спеціальних, небезпечних вантажів та спеціальних транспортних засобів, посадових осіб дипломатичних або консульських установ, автомобільних транспортних засобів, що належать дипломатичним представництвам, офіційних делегацій, аварійно-рятувальних формувань, підрозділів Збройних Сил України, підрозділів збройних сил інших держав, осіб взятих під варту
4.1. Пропуск через державний кордон осіб, автомобільних транспортних засобів перевізників і товарів, у тому числі вантажів, що переміщуються ними через державний кордон, визначення послідовності здійснення прикордонного і митного контролю, а також інших видів контролю під час пропуску через державний кордон, здійснюється відповідно до вимог Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, у тому числі вантажів, що переміщуються ними через державний кордон, визначається послідовність здійснення прикордонного і митного контролю, а також інших видів контролю під час пропуску через державний кордон, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 року №451 «Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними».

4.2. Послідовність контрольних операцій:

а) в’їзд (прибуття) на територію України:

прикордонний контроль;

митний контроль.

ветеринарний, фіто-санітарний, екологічний, санітарно-епідеміологічний контроль та інші види контролю (у разі необхідності, із залученням фахівців відповідних служб);

б) виїзд (вибуття) з території України:

митний контроль;

ветеринарний, фіто-санітарний, екологічний, санітарно-епідеміологічний контроль та інші види контролю (у разі необхідності, із залученням фахівців інших служб);

прикордонний контроль.

У пункті пропуску забороняється здійснювати не передбачені законодавством інші види контролю.
4.3. Особа, яка здійснює переміщення автомобільних транспортних засобів і товарів через державний кордон України, самостійно обирає смугу руху («зелений» або «червоний» коридор) для проходження прикордонного та митного контролю.
4.4. Пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами відділу прикордонної служби «Шегині» за дійсними паспортними документами, а у передбачених законодавством України випадках також за іншими документами.

Особи, транспортні засоби і товари пропускаються через державний кордон після проходження передбачених законодавством видів контролю відповідно до вимог нормативно-правових актів.


4.5. Початком здійснення прикордонного контролю особи, транспортного засобу, вантажу є момент подання особою паспортного, інших визначених законодавством документів для перевірки уповноваженій посадовій особі підрозділу органу охорони державного кордону.

Прикордонний контроль вважається закінченим після надання уповноваженою посадовою особою відділу прикордонної служби «Шегині» дозволу на перетинання державного кордону особою, транспортним засобом, вантажем або після доведення до відома відповідної особи рішення про відмову у перетинанні державного кордону особою, транспортним засобом, вантажем.


4.6. Пропуск через державний кордон особистих речей осіб здійснюється відповідно до Митного кодексу України.
4.7. В’їзд (прибуття) осіб та транспортних засобів у пункт пропуску здійснюється з дозволу посадових осіб підрозділу охорони державного кордону шляхом видачі контрольного талона, на кожний транспортний засіб відповідно до обраної водієм (пасажирами) смуги руху.
4.8. Інформація про в’їзд (прибуття) товарів та транспортних засобів у пункт пропуску надається посадовій особі ВМО №1-4 м/п «Мостиська» особою, що здійснює їх переміщення через митний кордон України.
4.9. За результатами митного контролю посадові особи ВМО №1-4 м/п «Мостиська» приймають одне з таких рішень про:

проведення митного оформлення автомобільних транспортних засобів і товарів відповідно до вимог законодавства і заявленого митного режиму та надання дозволу на їх пропуск через митний кордон України;

пропуск або відмову в пропуску та митному оформленні автомобільних транспортних засобів і товарів через митний кордон України та повернення їх на територію суміжної держави;

затримання автомобільних транспортних засобів і товарів для передачі на склад митного органу для зберігання.

Рішення посадовими особи м/п «Мостиська» приймається, як правило, протягом однієї доби.

Автомобільні транспортні засоби і товари, не пропущені через митний кордон України та передані для зберігання митниці, перебувають під митним контролем протягом строку, встановленого законодавством.


4.10. Виїзд транспортного засобу із зони митного контролю пункту пропуску дозволяється виключно після проставляння в контрольному талоні відбитка особистої номерної печатки (далі – ОНП) посадовою особою ВМО №1-4 м/п «Мостиська», що засвідчує закінчення митного контролю та проведення митних формальностей.
4.11. У разі прийняття рішення про повернення товарів та/або транспортного засобу на територію суміжної держави чи територію України, виїзд транспортного засобу із зони митного контролю здійснюється у супроводі посадової особи ВМО №1-4 м/п «Мостиська» спільно з посадовою особою відділу прикордонної служби «Шегині» та іншого державного контрольного органу – ініціатора такого повернення до виїзду з території пункту пропуску (зразок заяви наведено у додатку 6).
4.12. Товари, що відповідно до законодавства підлягають митному оформленню та транспортні засоби, що переміщуються у пункті пропуску, підлягають обліку шляхом їх реєстрації посадовою особою ВМО №1-4 м/п «Мостиська» у відповідних базах даних ЄАІС органів ДФС.
4.13. Митний контроль і митне оформлення товарів та транспортних засобів, як правило, здійснюються однією посадовою особою ВМО №1-4 м/п «Мостиська».

Посадові особи інших підрозділів Львівської митниці ДФС залучаються до митного оформлення у разі виникнення складних питань при визначенні митної вартості, коду товару згідно з УКТЗЕД, країни походження тощо, що унеможливлює проведення митного оформлення посадовою особою ВМО №1-4 м/п «Мостиська» одноособово.

Здійснення митного контролю та митного оформлення однією посадовою особою ВМО №1-4 м/п «Мостиська» не повинно впливати на ефективність та якість проведення контролю та забезпечення при цьому додержання вимог законодавства з питань державної митної справи.
4.14. Визначення обсягів та характеру процедур прикордонного, митного та інших видів контролю здійснюється уповноваженими посадовими особами підрозділу охорони державного кордону, ВМО №1-4 м/п «Мостиська» та інших підрозділів державних контрольних служб, на які відповідно до законодавства покладено функції здійснення інших видів контролю автомобільних транспортних засобів і товарів, в межах визначеної законодавством компетенції.
4.15. Прикордонний та митний контроль осіб, транспортних засобів і товарів, що переміщуються смугами руху, позначеними символами зеленого кольору («зелений коридор»), у пункті пропуску здійснюється у спрощеному порядку, з однією зупинкою автомобільного транспортного засобу на смузі руху та, як правило, без виходу з нього водія та пасажирів.

Службова особа підрозділу охорони державного кордону безпосередньо в процесі здійснення паспортного контролю інформує посадову особу ВМО №1-4 м/п «Мостиська» про громадян, які в'їжджають в Україну частіше одного разу протягом однієї доби, шляхом проставляння відповідних відміток у контрольному талоні.


4.16. Митний контроль осіб, транспортних засобів і товарів вважається закінченим, якщо в товаросупровідних (товаротранспортних) документах на транспортний засіб і товари проставлено відповідні відмітки посадових осіб ВМО №1-4 м/п «Мостиська», інших контролюючих органів (у разі проведення державного контролю посадовими особами цих органів стосовно підконтрольних вантажів).
4.17. Пропуск осіб, транспортних засобів і товарів через державний кордон здійснюється уповноваженою посадовою особою відділу прикордонної служби «Шегині» за наявності відміток про перетинання державного кордону та відміток посадових осіб ВМО №1-4 м/п «Мостиська» про позитивні результати передбачених законодавством видів контролю.
4.18. Порядок здійснення контролю на в'їзд в Україну
4.18.1. Транспортний засіб, що прямує в Україну, при в'їзді у пункт пропуску зустрічає прикордонний наряд «Вартовий біля шлагбаума (кордон)» (далі – «ВШк») який перевіряє у осіб наявність паспортних документів на право перетинання державного кордону та видає імміграційні картки іноземним громадянам для заповнення (у разі необхідності).
4.18.2. Вибір смуги руху здійснюється особою (водієм чи пасажиром), виходячи з вимог законодавства щодо декларування та оподаткування транспортних засобів, товарів, у тому числі валютних цінностей.

В залежності від вибору особою (водієм чи пасажиром) смуги руху прикордонний наряд «ВШк» заповнює та видає відповідний контрольний талон згідно пункту 6.11 розділу VІ цієї Технологічної схеми.


4.18.3 Радіологічний контроль здійснюється відносно всіх транспортних засобів та осіб, які перетинають державний кордон в пункті пропуску «Шегині» за допомогою стаціонарного комплексу радіаційного контролю (СКР) «Янтар», який встановлено безпосередньо в місці в’їзду на території пункту пропуску.
4.18.4. В разі спрацювання СКР «Янтар», старший прикордонних нарядів в пункті пропуску «Шегині» інформує посадову особу державної екологічної інспекції, яка прибуває на смугу руху, де знаходиться транспортний засіб, відносно якого відбулось спрацювання, та повторно здійснює радіологічний контроль за результатами якого складає відповідний акт, на підставі якого приймається рішення щодо пропуску осіб, транспортних засобів на територію України.
4.18.5. При виїзді транспортного засобу з території пункту пропуску контрольний талон вилучається прикордонним нарядом «Вартовий біля шлагбаума (тил)» (далі – «ВШт»). При цьому прикордонний наряд «ВШт» перевіряє наявність у контрольному талоні відміток про здійснення прикордонного та митного контролю, що є підставою для надання дозволу на виїзд за межі території пункту пропуску транспортному засобу та звіряє наявність кількості осіб в транспортному засобі відповідно до вказаної в контрольному талоні.

4.18.6. Під час несення служби прикордонний наряд «ВШк» на в’їзд в Україну здійснює візуальний огляд транспортних засобів, які в'їжджають у пункт пропуску, із застосуванням заходів контролю першої лінії, у разі слідування вантажних транспортних засобів з вантажем – без відкриття та огляду вантажного відсіку транспортного засобу.


4.19. Послідовність здійснення контролю на смугах руху «зелений коридор» при в'їзді в Україну.
4.19.1. Особа, яка здійснює переміщення автомобільних транспортних засобів і товарів через державний кордон України, самостійно обирає смугу руху («зелений коридор») для проходження прикордонного та митного контролів.

Вибір особою (водієм чи пасажиром) смуги руху «зелений коридор» означає вибір форми декларування товарів, транспортних засобів та особистих речей шляхом учинення відповідних дій. Обрання «зеленого коридору» вважається заявою громадянина про те, що переміщувані ним через державний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території та свідчить про факти, що мають юридичне значення.Відповідальність особи за порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю настає відразу після прибуття у зону митного контролю.
4.19.2. Для здійснення контрольних процедур транспортний засіб здійснює зупинку один раз на лінії паспортного контролю.
4.19.3. Перевірка документів та митний контроль проводяться у спрощеному порядку, як правило, без виходу пасажирів та водія з транспортного засобу.
4.19.4 Пасажири, які прямують на транспортному засобі, особисто подають паспортні документи на паспортний контроль.
4.19.5. В ході здійснення прикордонного контролю прикордонний наряд «ПД» здійснює перевірку у власника транспортного засобу з іноземною реєстрацією, страхового сертифікату «Зелена картка» або внутрішнього договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності. В разі відсутності страхового сертифікату прикордонний наряд «ПД» з дозволу старшого прикордонних нарядів у пункті пропуску виводить такий транспортний засіб з загального потоку руху і повертає його у суміжну державу. У разі можливості тимчасового розміщення транспортного засобу у зоні прикордонного контролю пункту пропуску за рішенням старшого прикордонних нарядів у пункті пропуску дозволяється надати можливість водію після проходження прикордонного та митного контролю пройти до зони сервісного обслуговування для укладення договору страхування. Подальший рух транспортного засобу на в'їзд в Україну дозволяється після укладення договору страхування.
4.19.6. При отриманні повідомлення в автоматичному режимі бази даних ПТК АСПК «Гарт 1/П» про повторність перетину кордону громадянином протягом доби, посадова особа відділу прикордонної служби «Шегині» інформує про даний факт посадову особу митниці згідно встановленого порядку.
4.19.7. Під час проведення перевірки документів та митного контролю з метою виявлення можливих місць укриття порушників кордону, контрабанди зброї, вибухових речовин, наркотиків, матеріалів і предметів, заборонених до ввезення в Україну, предметів, що підлягають письмовому декларуванню та оподаткуванню або переміщуються з порушенням чинного митного законодавства, прикордонним нарядом «Огляд транспортних засобів» (далі – «ОТЗ») та посадовими особами ВМО №1-4 м/п «Мостиська» здійснюється візуальний огляд транспортного засобу.
4.19.8. Під час здійснення митного контролю посадовою особою митниці перевіряються документи, що підтверджують право власності на транспортний засіб (або користування ним), реєстраційні (технічні) документи, документи, що підтверджують постійне місце проживання особи, а також вносяться до відповідних електронних журналів необхідні відомості.
4.19.9. Після закінчення прикордонного та митного контролю уповноважена посадова особа відділу прикордонної служби «Шегині» проставляє на контрольному талоні відмітку про перетинання державного кордону України «В’їзд», а посадова особа ВМО №1-4 м/п «Мостиська» - особисту номерну печатку та скеровує транспортний засіб в напрямку виїзду із пункту пропуску.
4.19.10. Перенаправлення транспортного засобу зі смуги руху «зелений коридор» на смугу руху «червоний коридор» здійснюється виключно після пересвідчення у відсутності ознак порушень митних правил лише у разі, якщо таке перенаправлення обумовлене необхідністю дотримання порядку переміщення транспортних засобів за їх типами, а також у випадках необхідності оформлення зобов’язання про зворотне вивезення транспортних засобів, що ввозяться громадянами-резидентами, які перебувають на тимчасовому консульському обліку в консульській установі України за кордоном. Таке перенаправлення як правило здійснюється без фізичного виведення транспортних засобів на інші смуги руху.

При цьому, на такий транспортний засіб посадовою особою митниці видається контрольний талон для проходження «червоним коридором», а контрольний талон для проходження «зеленим коридором» долучається до нього.


4.19.11. У випадку виявлення, під час здійснення прикордонного та митного контролю осіб, транспортних засобів, вантажів та багажу громадян, порушення митних правил, уповноваженою посадовою особою митниці невідкладно складається протокол про порушення митних правил.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал