До (назва суду) ЗаявникСкачати 36.57 Kb.
Дата конвертації10.03.2017
Розмір36.57 Kb.
До ___________________________________

(назва суду)Заявник:_____ _П.І.Б____________,

що проживає як внутрішньо переміщена особа

за адресою: _______________________________

тел. + 38 _____________
Особи, які брали участь у справі:


  1. _____ П.І.Б._________,

Процесуальне становище у справі: позивач 
2) _________П.І.Б______________

Адреса: ___________________________Процесуальне становище у справі: відповідач


  1. Дані інших осіб, які брали участь у справі


згідно до ст. 409 ЦПК заявник

від судових виплат звільнений
Заява

про відновлення втраченого судового провадження
Я, ___________________, є громадянкою України та маю правовий статус внутрішньо переміщеної особи, що підтверджується відповідними документами (Додатки 1,2).

У провадженні _________________суду м. ____________ знаходилась справа №____

за позовом _____П.І.Б.__________ до _____П.І.Б.___________ про стягнення на утримання доньки (сина) _____П.І.Б._________, _________ року народження, аліменти у розмірі ___________________, починаючи з ________ року і до повноліття дитини.

Рішенням ______________ суду м. ________ позов ____П.І.Б_____до __П.І.Б.______ було задоволено.

 Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 року № 1085-р затверджено перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, в тому числі м. Луганськ.

На теперішній час у заявника виникла необхідність отримати рішення та дублікат виконавчого листа про стягнення аліментів з відповідача для відновлення втраченого виконавчого провадження.

Батько дитини, ___П.І.Б._____ аліменти не сплачує, у зв'язку з чим дитина має право на отримання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, яку можна отримати тільки відновивши виконавче провадження по справі .

Згідно п. 2 Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. N 189, тимчасова допомога призначається у разі, коли: рішення суду про стягнення аліментів з одного з батьків не виконується у зв'язку з ухиленням від сплати аліментів або відсутністю у боржника коштів та іншого майна, на які за законом може бути звернено стягнення.

Згідно п. 6. Порядку, для призначення тимчасової допомоги одержувач подає органу праці та соціального захисту населення за місцем проживання (перебування): рішення суду (виконавчий лист) про стягнення з одного з батьків аліментів на дитину; довідку державної виконавчої служби, що підтверджує факт несплати аліментів одним з батьків протягом шести місяців, що передують місяцю звернення.

Згідно ст. 404 ЦПК України заява про відновлення втраченого судового провадження подається до суду, який постановив рішення по суті спору або ухвалу про закриття провадження у справі.

Відповідно до Розпорядження Вищого спеціалізованого суду "Про визначення територіальної підсудності справ" від 02.09.2014 2710/38-14 справи, підсудні ____________ суду м. __________ вирішуються _____________ судом.

Згідно ст. 409 ЦПК України у справі про відновлення втраченого провадження заявник звільняється від оплати судових витрат.Прошу розглянути справу за моєї відсутності у зв'язку з тим, що я проживаю в м. Одеса та не маю змоги відлучитись та залишити свою доньку (сина), хвору (хворого) на _______ (інші причини).

На підставі викладеного та керуючись ст. 402-409 ЦПК,ПРОШУ:

1. Відновити втрачене судове провадження по цивільній справі за позовом ____________ до ____________ про стягнення на користь ____________на утримання доньки (сина) _____П.І.Б._________, __________ року народження, аліменти у розмірі _____________________________________, починаючи з ________ року і до повноліття дитини;

2. Видати дублікат виконавчого листа по справі.

Додатки:

1. Копія паспорту;

2. Копія Довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

3. Копія свідоцтва про народження дитини;

4. Копія пенсійного посвідчення та медичного висновку № 1 на дитину-інваліда;

5. Копія свідоцтва про розірвання шлюбу;

6.Копія рішення суду;

7. Копія виконавчого листа:

8. Копії інших документів, що є в наявності;

7. Копія заяви з додатками.

___________ __________ _______П.І.Б._______дата підписПоділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал