Цивілізація Цифірізація глобалізаціяСторінка1/8
Дата конвертації25.12.2016
Розмір1.86 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8

Цивілізація – Цифірізація

ГЛОБАЛІЗАЦІЯ

(Україна в зародку Нової Цивілізації)

На коня! На коня! На коня!

Fürsich Petro son Iogaganaan

2014

Жолобки«Той,хто знає Ціле,може знати і його частину,

але той,хто знає частину ,ще не знає Цілого» Лукіан із Самосати

«Рим.8:14-16 Бо всі ,хто водиться Духом Божим,вони сини Божі, бо не взяли ви духа неволі знов на страх,але взяли ви Духа синівства,що через Нього кличемо: «AVVA Отче!” Сам Цей Дух свідчить разом з духом нашим ,що ми діти Божі». «Рим.8:19 Бо чекання створіння очікує зявлення синів Божих».

«Рим.8:29 Бо кого Він передбачив,тих і призначив,щоб були подібні до образу Сина Його ,щоб Він був перворідним поміж багатьма братами».

Слово,коли ти живе,статися тілом пора» Леся Українка

Вступ


У газеті «Вільне життя +» за 31 липня 2013 року (31-13) у рубриці «З потоку новин» повідомлялося : «Під час встановлення хреста на церкві св. Петра і Павла у с. Циганах впала на голову людям не прибита поперечка з цього хреста . 63-річного чоловіка з діагнозом «черепно – мозкова травма ,перелом кісток черепа , струс головного мозку» шпиталізували в реанімаційне відділення районної лікарні. Ще одного парафіянина , теж (!) 63 – річного , з діагнозом «рвана рана потиличної частини голови» відправили до обласного медичного закладу». Що це? Одиничне явище ,одиничний факт в потоці життя України? Так. Але в одиничному і через одиничне висвітлено загальне і особливе. Як.? І про що попереджав Бог українців? Справа в тому ,що у двійковому численні Цивілізації при переході до програм Цифірізації 63 записується як 111111 – шість одиниць.(число Марсена).Ну й що ,чухають чуби українці, виховані на старих категоріях єв-генів\генів –єв. Та цей світ закінчився 21.12.2012 року. Людство переходить у фазу глобалізації і Цифірізації, а хто не освоює нових понять ,тому горизонталь хреста періщить по голові. Так що означає це число Цифірізації :111111 ? Таким способом Бог наочно «на пальцях» пояснює роль «дня шостого» у творенні Людини. Саме 2013 рік (2+0+1+3=6),рік мудрої Змії, і йде у матриці китайського гороскопа під кодом «6». Саме в Україні в цей «день шостий» і творив Бог – «старе минуло,нове творю»- нову людину,нового АДАМа.

Про це і пророкував Іоанн Богослов у Об’явленні ,про «число 6-6-6- Число людини». Звернемо увагу,що саме в липні 2013 року бувшому президетові України Януовичеві виповнилося 63 роки .Йому також було доручено частиною народу України брати участь у побудові політичної частини - «горизонталі» Будівлі України., і як тепер знаємо , у містичному плані, «попереччина хреста Церкви України» травмувала череп Януковича,якого забрала «реанімаційна служба клонів неоімперії» у Ростов – на Дону. Сова богині Мінерви літає ночами ,тому бачить невидиме, таємне. Ця грецька богиня народжується з розсіченої голови Зевса –Дія.Верховний бог Олімпу мав багато жінок і коханок.Першою його дружиною була найрозумніша із богинь Метіда (Metis-мудрість). Але Уран і Гея (Небо і Земля),божества давнього покоління богів,провістили Зевсові ,що Метіда спочатку народить йпму дочку,а потім – сина,який позбавить його верховної влади, бо буде могутнішим за нього і відніме його трон.Тому ,коли Метіда завагітніла, Зевс проковтнув її. Перебуваючи всередині Зевса (Дія) ,Метіда давала йому мудрі поради (Мудрість поневолена Левіафаном тиранів). Згодом Зевс (Дій) велів Гефесту,чоловікові Афродіти, кульгавому небесному ковалеві ,двосічною сокирою розколоти Зевсові голову- ( символ ЄІЭ)- і звідти вийшла у золотому шоломі зі щитом і списом Афіна (в Софіївському соборі- Оранта),що успадкувала від матері розум і розсудливість.Атрибутами Афіни були змія і сова.Саме у 2013 році «Змії» із розбитих голів українців на Майдані (символ ди –RЯ- воль) народжувалась Афіна – Софія – Мудрість (нової держави і Цивілізації). Саме при правителі Периклі , в часи найвищого розквіту Афін, скульптор Фідій створив 9-тиметрову скульптуру Афіни з бронзи ,яка стояла при вході у храм Парфенон , а золоту ,висотою 11-ть метрів ,яка стояла у храмі. Це і є шифр глобального символу «Переходу 9-11\ 11- 9» , код служби порятунку у США «9-11» і «Сікновєнія глави Іоанна Хрестителя» 11. 9 (11 вересня). Саме США і Україна є «службою порятунку» Цивілізації при узгодженості дій і взаємовиручці. Це і є код до пізнання «золотих таємниць» Лево – Діви – Біблії, Сфінкса ,який пізнається лише знайшовши Квітку Папороті, пішовши «туди- не знати куди», знайшовши «те- не знати яке», бувши найнятим на Господній Виноградник об «годині одинадцятій» , отримавши «Одинадцятий талант».безымянныйПоділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


База даних захищена авторським правом ©divovo.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

войти | регистрация
    Головна сторінка


загрузить материал